Ağaç Kütüğü Dekorasyon

Abone Ol 
tarafından
37
Ağaç Kütüğü Dekorasyon

Uzmanlar, ağaç kütüğünün çıkarılmasının mükemmel bir fikir olduğuna inanıyor çünkü evinizi termitler için yırtıcı yapacak şeyleri çürütecekler. Alternatif olarak, ağaç kütüğünü kendiniz öldürmeyi ve çıkarmayı deneyebilirsiniz, ancak bu uzun bir süreç olabilir. Diğer bir neden ise, evi tahrip edip zarar verebilecek odun yiyen böcekleri ve böcekleri çekmeleridir. Sağlıksız olan diğer ağaçlara da zarar verirler. Peyzajınız için bir düzen planlamanız gerekiyorsa, ağaç kütükleri de bir engeldir.

Bu kütükler, bir bahçe ve güzel bir çiçek tarafından alınabilecek çok yer kaplar. Özellikle ev sahibinin geniş bir avlusu yoksa, bunları çıkarmak çok daha iyidir. Çocuklar bahçede oynarken bir kaza ile de karşılaşabilirler. Güdük üzerinde tökezleyebilir ve yaralanabilirler. Çimlerinizi biçmeye karar verdiğinizde, biçme bıçaklarına zarar vermeden kütüğün etrafından dolaşmanız gerekir. Ağaç kütüğünü çıkarmaya gitmezseniz ve bunu kendiniz yapmaya çalışmazsanız, oldukça önemli bir miktar ödeyebilirsiniz.

Ağaç kütüğünü çıkarmanın çeşitli yolları olabilir, ancak her zaman uzman bir güdük sökücü kullanılması tavsiye edilir. Deneyimli ağaççılar için Yerel Ağaç Uzmanlarını ziyaret edin, daha hızlı kaldırabilirler. Özel bir ağaç bakım ekipmanı türü olan bir öğütücü kullanacaklar. Ağaç kütüklerinin yanı sıra ağaç köklerini öğütmek için özel olarak tasarlanmıştır. Ağaç servisi, kütüğü parçalamak için kesme dişlerini kullanır.
Mevcut araştırmalar, bahçedeki diğer ağaçlara bulaştıkları için ağaç kütüklerini çıkarmanın her zaman iyi olduğunu göstermektedir.
Ayrıca gelecekte sporlara ve mantar hiflerine dönüşecek odun mantarları ile de enfekte olurlar. Eğer sağlıklı ağaç yaralanırsa, daha sonra çürüyen mantarlar yarayı enfekte etme fırsatı bulacaktır.

Uzmanın kütüğü öğütebileceği derinlik, servisten servise bağlıdır. Ağacın büyüklüğü öğütücüyü belirleyecektir. Ağaç servisi, siz onlarla iletişim kurar kurmaz ağaç kütüğünün çıkarılmasını kabul edecektir. Bu kütükler manzaraya engel oluşturur.

Uzmanların servisi ayrıca ağaçları çıkarmanın hızlı bir yolu olarak kabul edilen ekskavatörü de kullanıyor. Çok fazla kütüğünüz varsa bu yöntemi kullanabilirsiniz, aksi takdirde manzaraya önemli zararlar verirler.

Barts güdük taşlama, bu en zor işi yapmanın başka bir yoludur. Kapı açıklıklarından fırlamasını sağlayan geri çekilebilir kamyonlarla 50 beygir gücü kullanır. Peyzaja en az etki ederek dar yerlere erişirler.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak seçenekler ağaç kütüğü temizleme hizmetidir. Bu aynı zamanda maliyeti en aza indirmeye yardımcı olacaktır. Çubuklar, daha sonra temizlenen talaşları bırakarak kütükleri öğütür. Yapılan öğütme alanı tırmıklıyor, bu yüzden istediğiniz her şeyle doldurmanız için sadece bir delik kalıyor. Öğütme yapılır ve son olarak delik üst toprakla taranır. Ayrıca çim ve saman uygularlar. Sonunda, burada hiçbir şey olmamış gibi görünecek bir çime sahip olacaksınız. Bu, yalnızca tanınmış servis uzmanları tarafından sağlanabilen hizmettir.