Dış Cephe Mantolama Maliyeti Nedir?

masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Dış Cephe Mantolama Maliyeti Nedir?
17 Temmuz 2020, 22:03

Dış Cephe Mantolama Maliyeti Nedir?

Temiz Dekorasyon; Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma anlayışla çalışıyoruz.

Deneyimli ve kaliteli elemanlarımızla ince işçilik ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle tüm boya ve badana işlerini itinayla yapıyoruz.

Dış cephe mantolama işlerinizde en uygun fiyatlandırma bizde. İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Her biri alanında uzman personelimiz ile konut, ofis ve tüm iş kollarına ait iş yerinize profesyonel hizmet getiriyoruz.

GÜNÜMÜZDE BİNALARDA NEDEN DIŞ CEPHE SİSTEMLERİNE İHTİYAÇ DUYULUR

Cephe kelimesi bir binanın dış yüzlerinin tamamı veya tamamı olarak tanımlanır. Genellikle bir evin ana veya ön yüzüne atıfta bulunmak için kullanılır.

Çatı ile birlikte , bir binanın en önemli unsurlarından biridir , çünkü yağmur, kar, rüzgar, donlar, güneş gibi yapının sağlığına zarar verebilecek dış hava elemanlarına karşı birincil engel görevi görür. ..

Bu nedenle, daha düşük enerji tüketimi elde etmeye, bakım maliyetlerini azaltmaya ve bölge sakinleri için konforu artırmaya yardımcı olurken, bu risklere karşı koruyan bir cephe sistemi seçmek çok önemlidir.

Aşağıda, günümüzde mimaride kullanılan farklı cepheler veya dış duvarların yanı sıra her birinin özelliklerini açıklıyoruz.

Hafif cephe
Ağır cephe
prefabrik
Geleneksel
ETI Sistemleri
Yağmur perdesi kaplaması
Hafif cephe

Isı yalıtımı olarak da adlandırılan dış cephe mantolama alanında firmamız yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Özellikle 2009 yılında yapılan yasal düzenleme ile ısı yalıtımı her yapı için zorunluluk haline getirildiğinden bu güne gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde standartlara tam uygun ve sertifikalı hizmet sunmaktayız.. 

Hem tasarrufunuzu arttıracak, hem de kullanıldığı alana şık ve modern görünüm kazandıracak dış cephe kaplama ya da dış cephe montaj hizmeti için bizi aramanız yeterlidir. Uzman ve deneyimli personelimiz ile kısa sürede projenizi başarılı şekilde bitireceğimizden emin olabilirsiniz.

Neden Dış Cephe Mantolama Yaptırmalıyız?

Dış cephe mantolama yaptırmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar dış cephe sistemlerini tercih etmeniz için yeterli sebeplerdir. Örneğin kışın sıcak yazın serin evlerde oturmak için dış cephe yaptırmalıyız. Ya da doğalgaz faturanız neredeyse yarı yarıya düşmesini istiyorsanız yaptırmalısınız. Doğa dostu bireylerseniz enerji sarfiyatı azalacağından çevrenin korunmasına katkı sağlamış olursunuz. Yeni bir yapıda hissi kazanmak oldukça kolaydır. Çünkü binanızın görünümünü ve kalitesini değiştirerek değerini artırırız. Ayrıca ısı dengesizliğini azaltarak yapı malzemelerinin difüzyona uğramasını engeller ve binanızın ömrünü uzatırız. Ve birde unutmamak lazım ki; Isı yalıtımı yasal bir zorunluluktur.

Mantolama Fiyatları Ne Kadardır?

Dış cephe mantolama işlerinde fiyat m2 baz alınarak verilir. Fiyat hesaplaması yapılırken kullanılacak malzemeye, m2 ‘nin büyüklüğüne, binanın yüksekliği, iskelenin kurulum güçlüğü gibi etkenler dikkate alınır ve fiyatları değiştirir. Sizde mantolama yapılacak yerin bilgilerini bizimle paylaşarak ücretsiz keşif yaptırabilir ve projeniz için en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Alçı ve Alçıpan Uygulama Fiyatları;

Dış cephe işleri olarak dış cephe kaplama, ısı yalıtımı, mantolama dışında boya, reklam kaplama, cam giydirme gibi hizmetlerde sunuyoruz. İyi görünen bir dış cephe istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Dış cephe mantolama yaptırmak istiyorsanız ve fiyat araştırması içerisine girdiyseniz size bir kaç sorumuz olacak. Bu sorular maddeler halinde şunlardır.

Aşağıdaki maddeleri esas alarak aklınızdan geçen projeyi çizebilir ve uygulayabilirsiniz.

Kaç bina mantolama yapılacak?

Bina(lar) kaç katlı? Bina uzun cephesi kaç metre?

Kısa cephesi kaç metre?

Kaç cephe mantolama yapılacak?

Balkon tipi nedir?

Malzeme tercihi var mı?

Malzeme markası tercihi var mı?

Fiyata malzeme dahil olsun mu?

Keşif için ne zaman uygun olur? 

Eğer aklınızdan geçen bir dış cephe sistemi uygulaması aklınızdan geçiyorsa en ugun fiyatlandırma ile sizlere gereken hizmeti vermeye hazırız. Bunun için de bizleri ya telefonlarımızdan ya da iletişim formu üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. 

LÜTFEN TADİLAT DEKORASYON ALÇIPAN VE DİĞER İŞLERİNİZ İÇİN TELEFONLA ARAYARAK VEYA TEKLİF FORMU DOLDURARAK FİYAT ALINIZ.

Mail: info@temizdekorasyon.com
Tel: 0537 234 11 68

 

 

Sosyal Medya :
Dış Cephe Boya Badana Maliyeti Nedir?
17 Temmuz 2020, 22:03
ÖNCEKİ
Hizmetinizdeyiz
21 Mart 2021, 17:05
SONRAKİ