Komple Tadilat Dekorasyon Maliyeti Nedir?

masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Komple Tadilat Dekorasyon Maliyeti Nedir?
17 Temmuz 2020, 22:02

Komple Tadilat Dekorasyon Maliyeti Nedir?

Temiz Dekorasyon; Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma anlayışla çalışıyoruz.

Deneyimli ve kaliteli elemanlarımızla ince işçilik ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle tüm boya ve badana işlerini itinayla yapıyoruz.

Boya ve badana işlerinizde en uygun fiyatlandırma bizde. İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Her biri alanında uzman personelimiz ile konut, ofis ve tüm iş kollarına ait iş yerinize profesyonel hizmet getiriyoruz.

Şirketimiz, komple ev tadilatı konusunda hizmet veren ve işinin kalitesi ile ön plana çıkan bir kuruluştur. Profesyonel kadromuz ile daime en güzel dekor yenileme ve tadilat işleri ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde dinleyerek gerekli notları almaktayız. Bu notlarımız doğrultusunda uzman kadromuz müşterimize yapılacak işin içeriğini,süresini ve fiyat bilgisini ayrıntılı şekilde aktaracaktır. Karşılıklı yapılan mütabakat sonrasında, sözleşme imzalanır ve anlaşma yapılan gün işe başlanmak üzere harekete geçilir.

Komple Ev Tadilatı Paketleri
Modern Ev Tadilatları
Modern ev tadilatları daha az kapsama sahip paketimizdir. 

Bu pakette; sıhhi tesisat ve elektrik tesisatlarına bağlı hatlar, baştan sona kontrol edilerek tamir ya da değişim gerektiren yerlere müdahale edilmektedir. Odalarda yer alan bölme duvarları yıkım ve yapımı sağlanır. Alçı duvarlar yenilenir. Boya ve badana işleri komple yapılır ve alanlar sıfır görüntüye sahip olacak şekilde hazırlanır.

Tadilat çalışması yapılacak alanlarda bulunan seramik yüzeyler değiştirilir ve yenileri özenle yerlerine konulur. Banyo tadilatlarında özellikle duşakabin ve klozet yerleşim noktaları değişikliklerinde yüzeyler sağlam olsa dahi kırılmaları gerekebilir. Bu nedenle kapsamlı ve dikkatli çalışma yürütmek gereklidir.

Aynı şekilde modern ev tadilatlarında kullanılan yüzey kaplama ürünleri de modern yeniliklere uygun yapıdadır. Laminant yüzeyleriniz için en uygun çeşitler kullanılarak yeni mekan tasarımları ortaya konulmaktadır.

Şirketimiz aynı zamanda, banyo ve mutfaklarınız için mobilya tasarlayarak üretimini de yapmaktadır. En uygun ölçülerde ve modern görünümde ahşap ürünler ile evinizde çok ayrı bir havaya kapılacaksınız.

Bütün bunların yanında paket içerisinde, iç mimarlık noktasında 3D tasarım projesi oluşturma konusunda da hizmetimiz bulunmaktadır.

Lüks Ev Tadilatı
Lüks ev tadilatı paketimiz, modern ev tadilatının kapsamında yer almayan başka çalışmaları da içermektedir.

Bu pakette dekoratif sıva işleri itina ile yapılarak, mekanlarınıza daha da modern ve lüks bir hava katılabilmektedir. Aynı zamanda 3D, gergi ve saray tavan işlemeleri de yapılmaktadır. Mozaik, mermer ve granit işeriniz de itina ile yapılmaktadır. Yaşam alanlarınızı tadilata aldığınızda daha da kaliteli bir görünüme kavuşmak zere yola çıktığınızı unutmamanız gerekmektedir. Burada iç mimarlık hizmetlerimiz de sizi en modern görüntüye kavuşturacak kalite ve referansa sahiptir.

Ultra Lüks Ev Tadilatı
Ultra lüks ev tadilatı paketi de daha çok, kapsamlı tadilatların yapıldığı villalarda, lüks daire ve buna benzer yapılarda tercih edilmektedir. Paket içerisinde lüks mimariyi ortaya çıkaracak, iç mimarlık hizmeti de sunulmaktadır.

Sunduğumuz bu paketler şartlara ve mevcut ekonomik koşullar çerçevesinde değişiklik göstermektedir.

Tadilat ve dekorasyon alanında büyük küçük tadilat Villa, Ofis, Ev, Daire, Mutfak, Banyo dekorasyonu işlerinizde tercih edebileceğiniz, güvenilir ekipleriyle tadilat işlerinize cevap verebilecek alt yapısına sahip saygın bir kuruluşuz. İstanbul komple tadilat sektöründe en iyi hizmeti alabileceğiniz tecrübeli elemanlarıyla, Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli hizmetten taviz vermeyen prensiplere sahip İstanbul tadilat dekorasyon hizmetinden sizlerde bizleri arayarak yararlanabilirsiniz.

Tadilat ve Dekorasyon Hizmeti Sunduğumuz Alanlar;
Konut tadilat ve dekorasyonları, ofis tadilat ve dekorasyonları, fabrika tadilat ve dekorasyonları, hastane tadilat ve dekorasyonları, okul tadilat ve dekorasyonları, dershane tadilat ve dekorasyonları, kurs tadilat ve dekorasyonları, dükkân tadilat ve dekorasyonları, mutfak tadilat ve dekorasyonları, wc / tuvalet tadilat ve dekorasyonları, banyo tadilat ve dekorasyonları, salon tadilat ve dekorasyonları başlıca tadilat ve dekorasyon hizmeti sunduğumuz alanların başında gelmektedir.

Tadilat ve Dekorasyon Fiyatları;
Fiyatlandırma çalışması yaparken dikkate aldığımız ilk şey hizmet sunulacak mekanın detaylarıdır. Alan genişliği, kullanılacak malzeme, iş süreci ve hizmet sunacak personel sayısı sizlere sunacağımız fiyat teklifini oluşturan detaylardır. Sizde İstanbul’un en uygun fiyatlı tadilat ve dekorasyon fiyat teklifini almak için bizleri arayınız. En kısa sürede sizlere hizmet sunmak için hazırız. Ücret götürü usulü veya metrekare fiyatı verilerek yapılmaktadır. İstanbul tadilatçı fiyatları için yer ve konum fark etmeksizin standart fiyat uygulanmaktadır. Komple dekorasyon yapım, bakım tamir fiyatının keşiften sonra belirlenmesi doğru olacaktır. Tadilat ve

LÜTFEN TADİLAT DEKORASYON ALÇIPAN VE DİĞER İŞLERİNİZ İÇİN TELEFONLA ARAYARAK VEYA TEKLİF FORMU DOLDURARAK FİYAT ALINIZ.

Mail: info@temizdekorasyon.com
Tel: 0537 234 11 68

Sosyal Medya :
Kartonpiyer Hizmeti Maliyeti Nedir?
17 Temmuz 2020, 22:02
ÖNCEKİ
Hizmetinizdeyiz
21 Mart 2021, 17:05
SONRAKİ