Büyük Pencere Modelleri

Abone Ol 
tarafından
36
Büyük Pencere Modelleri

2017’de yeni bir ev inşa ediyorsanız veya şu anda tadilat yapıyorsanız. Özellikle dramatik izlenimler ve büyük görünümler yaratabilen resim ve mimari pencereler olmak üzere daha büyük pencereler trendde. Bu nedenle, ister Londra, Ontario’daki evinizin yeniden satış değerini artırmaya yönelik bir gözünüz olsun. İster daha fazla ışık getirmek istiyorsanız, Londra’da tasarıya uyan yeni pencereler veya kapılar bulabilirsiniz.

Yeni evlerin daha büyük pencereleri var. Çünkü evin değerini mimari bir odak noktası olarak artırıyorlar ve içeriden daha iyi bir görünüm sağladıkları ve daha büyük bir pencere açıklığından. Daha doğal ışık ve havalandırmaya izin verdikleri için. Ek olarak, günümüzün modern pencereleri, evinizi aşırı sıcaklıklarda bile konforlu tutmak için daha iyi yalıtılmıştır. Low-E cam ve argon gazı dolguları ile enerji tasarruflu hale getirerek aylık kullanım maliyetlerinden tasarruf sağlar. Daha iyi pencereler ayrıca ahşap mobilyalarınızı ve parke zeminlerinizi solmaya karşı korur, doğrudan güneş ışığından kaynaklanan ısı enerjisini azaltır ve dış sesleri susturur. Londra’dan yeni pencereler, GoldenWindows gibi Ontario şirketleri de size yeni kilitlerle güvenliğinizi geliştirme şansı veriyor.

Pencereler hikayenin sadece bir parçası olsa da; kapılar evinizin kaldırım çekiciliği üzerinde büyük bir etki yaratmanın yanı sıra enerji tasarrufu için başka bir fırsat sunuyor.

Kaliteli bir kapı dış gürültüyü azaltabilir, minimum bakım gerektirir, güvenlik ve huzur sağlamak ve evinizin mimari tarzına uyması için çok noktalı kilitleme sunar. Altın Pencerelerden düşük bakım seçenekleri fiberglas ve çelik paneller kullanırken, harika görünümlü bir giriş için tuğla kalıplı ahşap giriş sistemleri ve çok çeşitli lekeler büyük etki yaratır. Sürgülü veranda kapıları için, alanınızı benzeri görülmemiş bir şekilde açmaya devam ederken pencerelerinizi verimli tutan aynı enerji tasarruflu teknolojiyi kullanabilirsiniz.

Zarif Giriş

Düzgün bir şekilde monte edildiğinde, yeni pencereler ve kapılar hem azaltılmış hidro faturalarda hem de daha düşük bakım ve değiştirme maliyetlerinde uzun vadede size bol miktarda para kazandırabilir. Yeni bir ev inşa ediyorsanız veya büyük bir tadilat yapıyorsanız, enerji tasarruflu bir ev inşa etme yaklaşımını dahil etme fırsatını değerlendirmelisiniz. Londra, Ontario’daki pencerelerinizi ve kapılarınızı doğru Energy Star iklim bölgesiyle eşleştirin ve mülkünüzün değeri artarken tasarrufları görmeye başlayın.