Dekoratif Objeler

Abone Ol 
tarafından
35
Dekoratif Objeler

Evinize soğuk bir yaz havası getirmek için pratik olarak yaz sezonu için tasarlanmış hafif kumaş perdeler kullanmalısınız. Perdeler evin içine hava girmesine izin verecek kadar hafif olmalıdır. Yaz, rahatsızlığa neden olabilecek yüksek sıcaklıklarla gelir, bu nedenle geceleri iç mekana soğuk havanın girmesine izin veren perdelerin olması iyi bir fikirdir.

Perdelerdeki parlak ve açık renkler bir odaya tazelik hissi katacak ve böylece hoş bir ortam yaratacaktır. İyi bir yaz havası elde etmek için açık nötr renk tonlarını deneyebilirsiniz.

Çakıl Taşlı Banyo Takımı

Deniz kenarındaki görünümü evinize getirmek istiyorsanız çakıl taşlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Açık renkli çakıl taşları rahatlatıcı bir atmosfer yaratır. Ayrıca sakinliği de yansıtırlar. Onları iç tasarımınıza eklerseniz, evinizin büyüleyici ve huzurlu görünmesini sağlarlar. Ayrıca, dekoratif objeler odanın lüks görünmesini bile sağlayacaklar.

Banyo duvarlarına, oturma odasının zeminine veya saksıya çakıl taşları koyabilirsiniz. Bir odak noktası oluşturmak için çakılları yaratıcı bir şekilde kullanın. Örneğin, tüm misafirlerinizin dikkatini kesinlikle çekecek bazı sıra dışı banyo aynalarına yol açacak çerçeveler oluşturmak için bunları kullanabilirsiniz.

Hamak Modern Tasarımlı Odada Dantelli Beyaz Hamak

Yazın geri kalanını döşemeli sandalyelerde oturarak geçirmek zorunda değilsiniz. Oturma odasına, çalışma odasına veya yatak odasına kapalı bir hamak asabilirsiniz. Her odanın görünümüne farklı tipte kapalı hamaklar uyabilir. Bunlara ip hamaklar, hamak sandalyeler, kumaş hamaklar, hamak salıncakları ve kapitone hamaklar dahildir. Açık mavi, kırmızı veya yeşil tonlarına sahip hamakları tercih edin. Ayrıca, pürüzsüz ve rahat malzemelerden yapılmış bir hamak seçin. Nihai hamak satın alma rehberi için burayı bulun.

Kapalı hamakların yanı sıra balkona hamak asabilirsiniz. Tembel bir ev gününde dinlenmek için harika bir yer olacaktır. Hamakta uzanırken kitap okuyabilir veya öğleden sonra güzel bir şekerleme yapabilirsiniz.

Deniz kabukları
Balık Ağı ile Deniz Kabukları

Bunlar yaz havası için en iyi dekor öğelerinden bazıları. Deniz kenarında yaşamıyorsanız, plajı evinize getirmek için deniz kabuklarını kullanabilirsiniz. Deniz kabuklarını kullanmanın farklı yolları vardır – avizeleri süslemek, şişe toppers olarak veya belki el yapımı perdeler için.

Diğer bir alternatif ise banyonuzdaki çıkıntılara farklı tipte kabuklar yerleştirmek olacaktır. Mekanda uyumlu bir hava yaratacaklar. Ek olarak, evlerinizin etrafındaki eşyaları çerçevelemek için deniz kabuklarını kullanabilirsiniz. Evinizin renk düzenini tamamlayan kabukları aramayı unutmayın.

Kapalı Kaktüsler
Yeşil Ev Bitkileri Saksı

Yaz temalı bir dekor, bazı bitkiler olmadan tamamlanmış sayılmaz. Son zamanlarda, çoğu iç mimar saksı kaktüsleri kullanıyor. Bu dikenli sulu meyveler sıcak hava koşullarında iyi sonuç verir. Yaz havasını elde etmek için tasarlanmış hemen hemen her tasarıma sığabilirler. Kaktüslerle ilgili iyi olan şey, minimum bakım gerektirmeleridir. Tropik bitkilerin aksine, susuz günlerce hayatta kalabilirler.

Kaktüsler hemen hemen her alanda kullanılabilir. Bunları balkona, giriş yoluna, terasa, oturma odasına, ofise veya çalışma odasına yerleştirebilirsiniz. Bazı ev sahipleri banyolarına kaktüsler koyar. Harika bir dekor elde etmek için farklı kaktüs türleri kullanmayı düşünün.

Bunlar, yaz görünümünü elde etmek için birçok dekor fikrinden sadece birkaçı. Bu öğeleri odanızın iç tasarımı için kullanırken, çeşitli unsurları ve tasarım ilkelerini göz önünde bulundurmanız gerekir.

Eşyaları nereye yerleştirdiğiniz konusunda stratejik olun. Onları evinizin farklı yerlerine yayın. Ayrıca, renklerin iç dekorasyonda önemli bir rol oynadığını unutmayın.