Ekonomik Banyo Yenileme

Abone Ol 
tarafından
108
Ekonomik Banyo Yenileme

A kategorisindeki karoların montajı oldukça pahalı olabilir. Yeni A kategorisi fayanslar satın almak yerine, tüm banyo için C kategorisine gidebilir veya en önemli yer için A kategorisi satın alabilirsiniz, yani duşun içindeki zemin ve duvarlar en çok kir ve suya maruz kalır. Bir desen oluşturmak ve paradan tasarruf etmek için farklı kategori döşemelerini de karıştırabilirsiniz.

Banyo Armatürleri

Hangi banyo armatürlerinin değiştirilmesi gerektiğini ve hangilerinin güncellenebileceğini görün. Çoğu zaman, bir banyo makyaj masası yeni bir kat boyadan sonra yepyeni görünebilir ve eski aynanız yeni bir çerçeve veya kalıplama ile yükseltilebilir. Değiştirmeyi düşünmeniz gereken tek fikstür tuvaletinizdir ve en iyi seçenekler sifonlu tuvaletlerdir.

Ekonomik Banyo Yenileme

Aksesuarlama
Akdeniz Banyo Aksesuarları

Banyonuzdaki aksesuarlar sadece küçük bir alanı kaplar, ancak banyonuzu iyileştirmede büyük fark yaratabilirler. İster sabunluk, ister duş perdeleri veya lavabo musluğu olsun, aksesuarlar banyonuzun temasını tamamlayarak ona özel bir görünüm kazandırmalıdır. Banyonuzu bir bütçeyle donatmak göründüğü kadar zor değil. Bütçeyi aşmanıza gerek kalmadan ucuz ve şık aksesuarları kolayca satın alabilirsiniz.

Fikir, alanı akıllıca kullanarak daha büyük görünmelerini sağlamak olduğundan, küçük banyolar farklı bir yenileme planı gerektirir. Öte yandan, daha büyük banyolar genişliklerinden doğrudan yararlanır. Küçük banyolar için, daha belirgin görünmeleri için stratejik olarak bir ayna yerleştirebilirsiniz. Büyük banyolar için yenilemenizde yaratıcı olabilirsiniz, ancak banyo armatürlerinizin tam bir görünüm vermediğinden emin olun.

Banyo Yenileme Öncesi Sonrası

Kendin Yap Tuvalet Kurulumu

Eski tuvaletinizi yenisiyle değiştirirseniz, tesisatçı çağırmak yerine kendiniz kurun. Göründüğünden daha kolay. Referans için çevrimiçi eğitimleri izleyin. Tek zor kısım, bir arkadaşınızın veya bir aile üyenizin yardımını alabileceğiniz tuvaleti yerine taşımaktır.

Basit tut Banyo Reformu

Banyo reformunuzla aşırıya kaçmayın. Banyonuz, yeni boya veya küvet yüz germe gibi küçük değişikliklerden hızla yararlanabilir. Banyonun her bölümünü yenilemek zorunda değilsiniz, bu yüzden neyi saklayabileceğinizi ve neyin gitmesi gerektiğini uzun ve sıkı düşünün. Ayrıca, profesyonel yardım almadan kendi başınıza tamamlayabileceğiniz birçok şey vardır, bu nedenle kurulum sürecinden tasarruf edin ve bunun yerine yenilemenize harcayın.

Banyonuzu yenilemek dikkatli bir planlama gerektirir, ancak bir bütçeyle yenilemek çok daha fazla dikkate alınmalıdır. Gereksiz yere savurganlık yapamazsınız ve yükseltmelerinize karar vermeden önce araştırma yapmalısınız. Banyonuzu güncellemek söz konusu olduğunda her küçük değişiklik önemlidir.