Ev Dış Dekorasyon Örnekleri

Abone Ol 
tarafından
39
Ev Dış Dekorasyon Örnekleri

Evinizin dış cephe kaplamasını, Vancouver’da sunulanlar gibi yeni malzemelerle değiştirerek veya yüzeyleri boyayarak değiştirmeniz gerekebilir. Bir evin dış cephesini güncellemeye ek olarak, yağmur olukları, güverteler veya pencere çerçeveleri gibi süslemelerin düzeltilmesi önemlidir. Eviniz için en iyi boya veya cephe kaplama renklerini seçmenize yardımcı olmak için modern bilgisayar yazılımını kullanın.

Evinizin yolları ve araba yolu perişan görünüyorsa, yüzeylere muhteşem kaldırım taşları ekleyebilirsiniz.

Şirketler, kendi işini yapanların kurabileceği birbirine kenetlenen kaldırım taşları tasarlar, ancak bu peyzaj görevini tamamlamak için bir teknisyen de kiralayabilirsiniz.

Mülkünüzdeki ağaçları ve çalılıkları budamak, rutin çim bakımının önemli bir yönüdür. Bu tür çim bakımı, özel ekipman ve bilgiye sahip olmayı gerektirir, bu nedenle yılda birkaç kez profesyonel bir çim bakım şirketi kiralamak isteyeceksiniz.

Çimenlere peyzaj özellikleri ekleyerek evinizin daha fazla kaldırım kenarı çekiciliğine sahip olmasını sağlayın. Bir çim üzerine inşa edebileceğiniz şeylerden bazıları çardaklar veya çitlerdir. Ahşap yapılar inşa etmenin yanı sıra su çeşmeleri, istinat duvarları veya heykeller gibi taştan yapılmış özellikler de ekleyebilirsiniz.

Ağaçların Etrafına ve Patikalara Çiçek Dikin

Mülkünüze çiçek diktiğinizde, yollar boyunca ve ağaçların etrafına renk katmanın hızlı ve ucuz bir yoludur. Bir evin pencere çıkıntılarına, sundurmalarına veya çit direklerine çeşitli renkli saksı çiçekleri de ekleyebilirsiniz.

Mülkünüzde Kademeli Olarak Değişiklik Yapın
Artan Frenleme Çekiciliği

Mülkünüzdeki tüm değişiklikleri aynı anda yapmanız gerekmez. Paranız veya zamanınız olduğunda evinizi kademeli olarak güncellemek mümkündür.

Bazı peyzaj veya ev geliştirme türlerini kendi başınıza yapmak kolaydır, ancak zor veya karmaşık işler için teknisyenler de kiralayabilirsiniz.