Alçı Sıva Hizmeti

WhatsApp
Telefon
  • Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Alçı Sıva Hizmeti

Alçı Sıva Hizmeti

Temiz Dekorasyon, alçı sıva konusunda her zaman alanında öncü, yılların vermiş olduğu tecrübe ve kalifiye elemanlarıyla yaptığı işin hakkını veren ve her zaman müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutan anlayışla yoluna devam etmektedir.

Temiz Dekorasyon, alçı sıva işlerinde üstün hizmet anlayışıyla heraket eder, maksimum performans ve iş kalitesini ortaya koyarak yaptığı projelerde müşteri memnuniyetine dayalı kendini kanıtlamıştır...

Evet, doğru yerdesiniz, Temiz Dekorasyon ekonomik bir fiyat ile eksiksiz bir alçı sıva hizmeti sunar.

Evinizin / ofisinizin yeni görünmesini sağlayın. Hoş göz zevkine ve estetiğe önem veren bir anlayışa sahipseniz oturduğunuz yeri sevdiğiniz bir mekana dönüştürün. alçı sıva hizmetlerinde  uzman ekibimiz size uygun malzeme  seçiminde rehberlik edecek ve bunu sizin için en ekonomik fiyatla yapacaktır. 

Uzman ekipmanlarımız kalite ve çeşit kombinasyonları hakkında derin bir bilgi birikimi taşır ve hatta kişisel tercihlerinize göre güzel fikirler üretirler ve size en iyi sonucu önerir. Evinizin donukluğunu ve mekanınızın daha önce hiç olmadığı kadar canlandırmanıza yardımcı olurlar. Garantili standart fiyatlar ve güvenilir ustalarla size uygun zamanda ve yerde birinci sınıf alçı sıva ve diğer her türlü hizmeti sunar.

Temiz Dekorasyon, bölgesinde en iyi alçı sıva hizmet çalışmasını sağlar. Temiz Dekorasyon'un ana amacı, müşterilere mümkün olan en kısa sürede ulaşmak ve işlerini görmektir. Müşterilerimize en güvenilir fiyatlarla % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

TEMİZ DEKORASYON:

Konut ve ticari projelerin iç, dış ve diğer her türlü cephe için, alçı sıva hizmeti işinde tecrübeli eleman ve kullandığı kaliteli malzemelerle en üst seviyede iş yapar.  Temiz Dekorasyon kendi sektöründe yılların vermiş olduğu iş tecrübesiyle iyi bir konuma sahiptir. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar büyük ve gelişmiş bir alt yapıya sahiptir. 

2010  yılından beri iş alanında rekabetçi bir bir anlayış yaptığı hizmet karşılığında fiyat garantesi vermektedir.  Çalışmalarında en üst kaliteli ürünleri kullanmaktadır. 

Temiz Dekorasyon, işini yapmakla yükümlü olduğu müşterileri için bünyesinde çalışan en iyi profesyonel kadroları sunmaktan mutluluk duymaktadır. Temiz Dekorasyon ailesindeki herkes, kendi disiplinlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip eğitimli birer profesyoneldir. Müşteri hizmetlerinden üretime, eğitimden garantilere, anlayıştan tamamlamaya kadar hepimiz bu hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. 

İŞ YAPMA ANLAYIŞIMIZ:

Piyasada bulunan en kaliteli ürünleri kullanırız. 
Kullandığımız ürünler bölgede ve alanlarında en üst seviyede kalite standardına sahiptir. 
Firma olarak bünyemizde dürüstlük, doğruluk ve kaliteye önem vermek birinci önceliğimizdir. 
Çalışanlarımızı, eğitim, öğretim ve elde ettiğimiz bilgi tecrübeyi müşterilerimizin iş alanına yansıtarak hem yaptığımız işin kalitesini artırır, hem de elemanların kariyerleri ve kişisel yaşamları için mümkün olan en yüksek standartları belirlemeye teşvik için tecrübe olur. Tüm ekip arkadaşlarımız kendileri geliştirmek ve müşterelere daha kaliteli bir hizmet sunmak için her türlü destek ve gelişim imkanlarını kullanmaktadırlar. 

Aldığımız tüm kararlarda işin önemi ve müşterinin memnuniyetini ön planda tutarız. 

TEMİZ DEKORASYAN:

Kendi iş alanında bağımsız ekipmanlarıyla iş yapar. 2000  yılına dayanan geçmişiyle yaptığı işlerde takdir toplayan bir firmadır. Bugüne kadar, konuttan ticari alanlara, yeni inşaattan sonradan güçlendirmeye, sanayi ve daha birçok alanda büyük bir iş hacmi gerçkeleşmiştir. 

Alçı sıva işlerinde 2010 Yılından Günümüze Tam 10 Yıldır Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel Hizmetler Sunmaktayız.

İstanbul'un tüm ilçelerinde başta konut, ofisler ve yaşanılabilen hastahane, fabrika, okul, plaza, iş yeri gibi tüm alanlarda alçı sıva hizmeti vermekteyiz.

Dilediğiniz renkte ve stilde çalışmalar yürütmekte, dilerseniz alçı sıva hizmetinin yanı diğer tüm hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. 

Yerine göre alçı sıva hizmeti verdiğimiz ölçüm ve hacme göre en kısa sürede işi tamamlamaya çalışmaktayız. 

Ekibimize bağlı kendi alanlarında uzman alçı sıva ustalarımız ile işinizi en kısa sürede ve titiz işçilik ile tamamlıyoruz. Kırmadan, dökmeden, akıtmadan tüm işlemimizi büyük bir titizlik, ince bir işçilik ve profesyonellikle tamamlıyor ve en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. 1+0 daireden, dublex ve triplex dairelere, tek oda ofisten komple plazaya kadar tüm alanlarda hizmet sunmaktayız.

Özellikle müşterilerimiz arasında fazlaca bulunan okul, dershane, kurs, hastahane, cami mağaza, cafe restoran gibi kurumlara da özel çözümler ve mimari projelere birlikte her türlü alçı sıva hizmeti vermekteyiz. 

⇒ 1 GÜNDE TESLİM ⇒ MİNİMUM FİYAT POLİTİKASI ⇒ ÜCRETSİZ PROJELENDİRME

Tüm alçı sıva çalışmalarınızı 1 günde teslim ediyor, büyük metre kareli işlerinizi ise en kısa sürede tamamlıyoruz. Minimum fiyat politikamız ile işlerinizi düşük maliyetler ile tamamlıyoruz. Ayrıca iş sözleşmesi öncesi ücretsiz keşif ve projelendirme hazırlıyoruz.

NE ZAMAN GELEBİLİRİZ?
Bizi aradığınız andan itibaren en kısa sürede aciliyet durumunuza göre tam olması gereken zamanda orada olur.

Mail: info@temizdekorasyon.com

Tel: 0 537 234 11 68

Zeytinburnu alçı sıva ustası
En iyi alçı sıva ustalarımızla Zeytinburnu'nda en ekonomik fiyatlar bizde Zeytinburnu bölgesinde ve yakınlarında bulunan usta ekibimiz istediğiniz her çeşit alçı sıva uygulama hizmeti sunmaktadır. İster klasik ister dekoratif alçı sıva alanında yılların verdiği deneyim, bilgi birikim ile hizmet veriyoruz.

Alçı sıva işinde uzman ve işin ehli bir uzman ekipman arıyorsanız tam adrese gelmişsiniz demek. Evinizi, ofisinizin alçı sıva hizmetini yaparken işe başlamadan önce eşyalarınızı izole ederek uygulama esasında toz, kir ve her türlü zarar görmemelerine karşı koruyoruz. 0 537 234 11 68 telefonu arayın bizi yapılacak iş ile ilgili bilgi verin ananın da zaman kaybetmeden fiyat bilgisi edinin..

Zeytinburnu alçı sıva ustası ev ve iş yerlerinizin acil çözümünde ne ihtiyacınız varsa hemen arayın aynı gün içinde hizmet sunma imkanına sahibiz. İstalarımızın her biri en az 15 yıllık iş deneyimi vardır. Lütfen bizi aracı taşeron veya teklif sistemleri ile karşılaştırmayın biz bu işi meslek edinmiş yıllardır binlerce ev iş yerinin alçı sıva işlerini yaparak deneyim kazanmış bir ekibe sahibiz.

Nasıl çalışırız

( 1) Alçı sıva uygulaması yapılmadan önce hassas bir biçimde hazırlık çalışması yapılır.

(2) Mekanın zarar görmemesi ve iyi bir kombinasyon için en ince detayına kadar çalışma sağlanır.
(3) Her türlü ince detay düşünülerek mekanın bir bütünlük içinde görünmesini sağlar.

(4 ) Duvar ve mekanın uyumuna bakılır.

(5 ) Yapılacak yerler yerine göre en iyi şekilde hazır hale getirildikten sonra alçı sıva uygulaması yapılır.

(6) İş bitiminde müşteri memnuniyeti esas alınır.

(7) Eviniz tertemiz profesyonelce alçı sıva hizmeti yapılmış bir şekilde size teslim edilir

Alçı sıva hizmeti işi ciddi bir iştir ucuza kapatıram diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi alçı sıva hizmeti işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlis alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her önünüze gelene iş yaptırmayınız. 

Alçı Nedir?
Alçı Kalsiyum sülfat dihidrattan (CaSO4: 2H20) oluşan yumuşak bir sülfat mineraldir. Döllenmiş, kalıpta, heykellerde ve alçı malzemesi olarak yaygın olarak kullanılır.

Alçıtaşı tebeşir benzeri bir malzemedir ve çok hafiftir. Doğada kristal formda mevcuttur.

Son yıllarda, inşaat sektörü, hepsi inşaatı daha hızlı hale getirmeyi ve daha yüksek performans sağlamayı amaçlayan uygulamalar arasında bir dizi yeni eğilime, teknoloji gelişmesine ve yeniliklere tanıklık etmiştir. Alçıtaşı, çimento ve kum sıvadan çok daha eski bir malzeme olmasına rağmen, inşaat sektöründe nadiren yaygın olarak kullanılmaktadır. Şimdi bir gün, Alçı özellikleri nedeniyle iç konstrüksiyona yardımcı mucizevi bir malzeme olduğunu kanıtladı.

Alçı Sıva Nedir?
Kuru POP tozu suyla karıştırıldığında sertleşir. Pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için tuğla, blok veya beton yüzey üzerine uygulanabilen bu malzemeye alçı sıva denir.

Daha önce, boyadan önce pürüzsüz bir sonuç vermek için genellikle çimento sıva üstüne 6 mm'lik bir alçı sıva (POP punning olarak adlandırılır) uygulanır. Bu iki aşamalı bir işlemdir ve kum, çimento ve su gibi karıştırılması gereken çeşitli unsurları içerir. Bu işlem yavaşça tek kat alçı sıva doğrudan uygulanması ile değiştirilir. Alçı sıvada hazır POP tozu suyla karıştırılır ve doğrudan duvara uygulanır.

Alçı sıva herhangi bir tuğla, katı veya içi boş bloklar, AAC blokları ve alçı levhalar üzerine doğrudan uygulanabilir. Alçı sıva iyi yalıtım özelliklerine, yangına dayanıklı ve darbeye dayanıklıdır. Ayrıca, alçı inşaat sırasında çok zaman kazandırır ve üstün bir finişe sahiptir. Bu mülkler, emlakçıların ve müteahhitlerin geleneksel çimento sıvası üzerine alçı sıva seçimine dikkat çekti.

Alçı Sıva Tarihçesi
Alçı sıva yeni bir buluş değildir. Mükemmel özellikleri nedeniyle inşaat alanında yüzyıllardan beri kullanılmaktadır. Eski Mısırlılar tarafından Cheops'taki piramidi sıvamak için kullanıldı. Mısır Giza piramidinde iç alçı olarak alçı sıva kullanımı , dayanıklılığının ve performansının bir kanıtıdır.

Son yıllarda alçı sıva kullanımı, hem astar hem de son kat sıva için büyük ölçüde kireç ve çimento yerine geçtiği ölçüde büyük ölçüde artmıştır.

Alçı Sıva Teknik Özellikleri
Bitmiş yüzeyin rengi: Beyaz

Priz Süresi: 25-30 Dakika

Kapsama alanı (12mm kalınlık göz önünde bulundurularak): 25 Kg Torba başına 21 metrekare

Basınç Dayanımı: 60-70 kg / cm2

Raf Ömrü: 4 Ay

Alçı Sıva Avantajları Ve Dezavantajları
Alçı Sıva Avantajları
Müteahhitler ve İnşaatçılar üstün finisaj ve zaman kazandıran özellikleri nedeniyle alçı sıva tercih etmeye başladı. Alçı sıva avantajlarından bazıları:

Uygulama Kolaylığı (İşlenebilirlik): Alçı, ayrı finisaj olmadan doğrudan tuğla / blok işi üzerine uygulanabilir. Ayrıca alçı sıva uygulaması ve tesviyesi çok kolaydır.

Çekme Çatlama Yok: Alçı reaksiyonu, su ile çimento reaksiyonuna göre daha az ısı üretir. Yani alçı sıvada geleneksel çimento sıvaya göre daha az büzülme çatlağı vardır.

Hızlı Priz Süresi: Alçı hızla sertleşir (yani 25-30 dakika içinde). Böylece boyama alçı sıva uygulamasından 72 saat sonra başlatılabilir. Alçı boyamadan önce kurutulmalıdır.

Kürlenme süresi gerekmez: Geleneksel Çimento Sıvası'nın aksine, Alçı sıva herhangi bir kürlemeye ihtiyaç duymaz, inşaat sırasında su ve zaman tasarrufu

Yüksek Verimlilik: Konvansiyonel çimento sıvası ile karşılaştırıldığında zamanı önemli ölçüde azaltır

Yüksek Performans: Kuruduktan sonra mükemmel yüksek mukavemet, Dayanıklı ve Hafif (Yapıdaki ölü yükü azaltır)

Pürüzsüz Kaplama: Mükemmel astarlı, düz, pürüzsüz duvarlar ve mükemmel dik açılı köşeler

Azaltılmış Denetim: Çimento ve kumun doğru orantılı olması gerektiğinden, çimento sıva için dikkatli kalite kontrolü gereklidir. Buna karşılık, alçı sıva, uygulama için aynı miktarda kalite kontrolü gerektirmez, böylece denetim çabalarını azaltır.

Hazır hammaddeler: Alçı hazır bir malzemedir. Geleneksel çimento sıvasında kullanılan bir hammadde olan doğal kum elde etmek zordur. Hindistan'da birden fazla eyalette de yasaklandı

Yangına dayanıklı: Alçı sıva yangına karşı oldukça dayanıklıdır

Düşük ısı iletkenliği: Alçıtaşı düşük ısı iletkenliğine sahiptir. Bu, bir binadaki ısıtma ve soğutma odaları için elektrik maliyetinden tasarruf sağlar.

Dekoratif uygulama: Dekoratif amaçlara da kolayca uygulanabilir ve farklı şekillerde kalıplanabilir

Alçı Sıva Dezavantajları
Alçı sıva, nemi koruduğu için dış duvarlar için kullanılamaz. Ayrıca banyo vb. Sürekli nemli olan alanlarda alçı sıva yapılamaz,
Alçı sıva, aynı sıva kalınlığı için geleneksel çimento harcı sıva (çimento ve kum) daha pahalıdır. Ancak, doğal / nehir kumunun inşaat için uygun olmadığı alanlarda, çimento harcı sıva, bitirmek için 6 mm alçıtaşı tabakası gerektirecektir, bu da çimento sıvalarını daha maliyetli hale getirecektir.

Alçı Sıvının Sahada Depolanması
Suya veya neme maruz kalmak alçı sıvanın priz süresini ve mukavemetini azaltır. Bu yüzden alçıtaşı uygun şekilde saklanmalıdır.

Alçı Sıva (POP) torbalar, sahada tuğla / kereste / betondan yapılmış yüksek yüzeyde (kuru platform) saklanmalıdır.
Alçı Sıva'nın minimum raf ömrü, üretim tarihinden itibaren 3-4 aydır. Ancak uygun şekilde saklanmış alçıtaşı, sıcaklık ve neme bağlı olarak 6 aydan fazla bir süre kullanılabilir.
Duvarlara Gypum Alçı Nasıl Doğru Uygulanır? Yüzey hazırlığı, uygulama prosedürü, tavsiye edilen son ürünler ve piyasadaki en iyi markalar hakkında ayrıntılar için.

Alçı Sıva Çeşitleri
Üretim sırasında uygulanan ısı miktarına bağlı olarak iki tip alçı sıva vardır.

Anhidrit alçı sıva - alçı 170 0 C'ye ısıtılarak üretilmiştir
Hemihidrat alçı sıva - alçıtaşı 170 0 C'den fazla ısıtarak üretilir .
Uygulama türüne bağlı olarak, alçı sıvalar şu şekilde sınıflandırılır:

Döküm Alçı Sıva
Astar Alçı Sıva
Finish Alçı Sıva
Tek Kat Alçı Sıva
Makine uygulamalı Alçı Sıva
Ayrıca Oku: Dış Sıva Hazırlama için Temel Kılavuz!


Alçı Sıva Özellikleri
Hafiftir ve bu nedenle sıva kullanımı bina üzerindeki yapısal yükü arttırmaz .
Alçı sıva, çimento alçının aksine kurutma ve sertleştirme işlemleri sırasında büzülmez.
Çatlaklara daha az eğilimlidir.
Alçı yanıcı değildir ve yüksek miktarda kristal su içerir. Yangın durumunda, bir bariyer görevi görür ve blok işini, betonu ve çeliği korur.
Alçı sıva, borular gibi metal bağlantıların paslanmasını önler ve dayanıklılıklarını artırır.
Alçı sıva düşük ısı iletkenliğine sahiptir ve enerji ve güç tasarrufu sağlar.
Alçı sıva yüksek gerilme ve eğilme mukavemeti verir.
' SP 62: S & T 1997 ', (Elektrik İşleri Hariç Bina İnşaat Uygulamaları El Kitabı) 'na göre, sıva düzgün bir şekilde kurulduktan ve alçı arkalık ve arka planlar kuruduktan sonra, alçı sıva her türlü boya ile boyanabilir çimento boya hariç.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlarınıza boya ve malzemeler dâhil mi?

Temiz Dekorasyon olarak, Malzeme dahil fiyat talebinde bulunursanız Evet sitemizde gördüğünüz ya da evinizi incelerken verdiğimiz fiyatlarımıza boya, malzeme ve işçilik hizmeti bedeli dahildir.

Temiz Dekorasyon olarak, 1+0 – 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 gibi daire tipi boya ve badana çalışmalarımız tek bir günde profesyonel ekibimizce tamamlanmaktadır. Çok odalı, çok katlı çalışmalarımızda yine kalabalık ekip çalışması ile tek günde çalışmayı tamamlayabilir ya da 2 güne çalışmayı bölebiliriz.

Temiz Dekorasyon olarak, Firmamız Türkiye ve dünyanın en çok tercih edilen, ev şekli ve duvarların durumuna göre sizlere en uygun boya markasını sunacaktır.

Temiz Dekorasyon olarak, Bizler boya ve badana hizmetini meslek edinmiş, bu alanda profesyonel ekip kurmuş, bu alanda şirketleşmiş ve yatırımlar gerçekleştirmiş bir firmayız. Her biri alanında uzman ve profesyonel personelimiz ile her gün birden fazla projeyi tamamlıyoruz. Bu anlamda maliyetlerimizi minimize etme şansımız oluyor. Bu da sizlere indirimli fiyat olarak dönüyor.

Temiz Deekorasyon olarak, evet İstanbul içinde tüm ilçelere hizmet veriyoruz.