Asma Tavan Hizmeti

WhatsApp
Telefon
  • Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Asma Tavan Hizmeti

Asma Tavan Hizmeti

Temiz Dekorasyon, asma tavan işinde hizmet kalitesi ve zengin dekorasyon kombinasyonuyla yapmış olduğu proje ve hizmetlerde alanında her zaman kendini üst sıralarda konumlandırmış ve bunu ortaya koyduğu işin kalitesiyle ve müşteri memnuniyetiyle katınlamıştır. 

Temiz Dekorasyon, asma tavan işlerinde üstün hizmet anlayışıyla heraket eder, maksimum performans ve iş kalitesini ortaya koyarak yaptığı projelerde müşteri memnuniyetine dayalı kendini kanıtlamıştır...

Evet, doğru yerdesiniz, Temiz Dekorasyon ekonomik bir fiyat ile eksiksiz bir asma tavan hizmeti sunar.

Evinizin / ofisinizin yeni görünmesini sağlayın. Hoş göz zevkine ve estetiğe önem veren bir anlayışa sahipseniz oturduğunuz yeri sevdiğiniz bir mekana dönüştürün. asma tavan hizmetlerinde  uzman ekibimiz size uygun malzeme  seçiminde rehberlik edecek ve bunu sizin için en ekonomik fiyatla yapacaktır. 

Uzman ekipmanlarımız kalite ve çeşit kombinasyonları hakkında derin bir bilgi birikimi taşır ve hatta kişisel tercihlerinize göre güzel fikirler üretirler ve size en iyi sonucu önerir. Evinizin donukluğunu ve mekanınızın daha önce hiç olmadığı kadar canlandırmanıza yardımcı olurlar. Garantili standart fiyatlar ve güvenilir ustalarla size uygun zamanda ve yerde birinci sınıf asma tavan ve diğer her türlü hizmeti sunar.

Temiz Dekorasyon, bölgesinde en iyi asma tavan hizmet çalışmasını sağlar. Temiz Dekorasyon'un ana amacı, müşterilere mümkün olan en kısa sürede ulaşmak ve işlerini görmektir. Müşterilerimize en güvenilir fiyatlarla % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

TEMİZ DEKORASYON:

Konut ve ticari projelerin iç, dış ve diğer her türlü cephe için, asma tavan hizmeti işinde tecrübeli eleman ve kullandığı kaliteli malzemelerle en üst seviyede iş yapar.  Temiz Dekorasyon kendi sektöründe yılların vermiş olduğu iş tecrübesiyle iyi bir konuma sahiptir. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar büyük ve gelişmiş bir alt yapıya sahiptir. 

2010  yılından beri iş alanında rekabetçi bir bir anlayış yaptığı hizmet karşılığında fiyat garantesi vermektedir.  Çalışmalarında en üst kaliteli ürünleri kullanmaktadır. 

Temiz Dekorasyon, işini yapmakla yükümlü olduğu müşterileri için bünyesinde çalışan en iyi profesyonel kadroları sunmaktan mutluluk duymaktadır. Temiz Dekorasyon ailesindeki herkes, kendi disiplinlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip eğitimli birer profesyoneldir. Müşteri hizmetlerinden üretime, eğitimden garantilere, anlayıştan tamamlamaya kadar hepimiz bu hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. 

İŞ YAPMA ANLAYIŞIMIZ:

Piyasada bulunan en kaliteli ürünleri kullanırız. 
Kullandığımız ürünler bölgede ve alanlarında en üst seviyede kalite standardına sahiptir. 
Firma olarak bünyemizde dürüstlük, doğruluk ve kaliteye önem vermek birinci önceliğimizdir. 
Çalışanlarımızı, eğitim, öğretim ve elde ettiğimiz bilgi tecrübeyi müşterilerimizin iş alanına yansıtarak hem yaptığımız işin kalitesini artırır, hem de elemanların kariyerleri ve kişisel yaşamları için mümkün olan en yüksek standartları belirlemeye teşvik için tecrübe olur. Tüm ekip arkadaşlarımız kendileri geliştirmek ve müşterelere daha kaliteli bir hizmet sunmak için her türlü destek ve gelişim imkanlarını kullanmaktadırlar. 

Aldığımız tüm kararlarda işin önemi ve müşterinin memnuniyetini ön planda tutarız. 

TEMİZ DEKORASYAN:

Kendi iş alanında bağımsız ekipmanlarıyla iş yapar. 2000  yılına dayanan geçmişiyle yaptığı işlerde takdir toplayan bir firmadır. Bugüne kadar, konuttan ticari alanlara, yeni inşaattan sonradan güçlendirmeye, sanayi ve daha birçok alanda büyük bir iş hacmi gerçkeleşmiştir. 

Asma tavan işlerinde 2010 Yılından Günümüze Tam 10 Yıldır Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel Hizmetler Sunmaktayız.

İstanbul'un tüm ilçelerinde başta konut, ofisler ve yaşanılabilen hastahane, fabrika, okul, plaza, iş yeri gibi tüm alanlarda asma tavan hizmeti vermekteyiz.

Dilediğiniz renkte ve stilde çalışmalar yürütmekte, dilerseniz asma tavan hizmetinin yanı diğer tüm hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. 

Yerine göre asma tavan hizmeti verdiğimiz ölçüm ve hacme göre en kısa sürede işi tamamlamaya çalışmaktayız. 

Ekibimize bağlı kendi alanlarında uzman asma tavan ustalarımız ile işinizi en kısa sürede ve titiz işçilik ile tamamlıyoruz. Kırmadan, dökmeden, akıtmadan tüm işlemimizi büyük bir titizlik, ince bir işçilik ve profesyonellikle tamamlıyor ve en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. 1+0 daireden, dublex ve triplex dairelere, tek oda ofisten komple plazaya kadar tüm alanlarda hizmet sunmaktayız.

Özellikle müşterilerimiz arasında fazlaca bulunan okul, dershane, kurs, hastahane, cami mağaza, cafe restoran gibi kurumlara da özel çözümler ve mimari projelere birlikte her türlü asma tavan hizmeti vermekteyiz. 

⇒ 1 GÜNDE TESLİM ⇒ MİNİMUM FİYAT POLİTİKASI ⇒ ÜCRETSİZ PROJELENDİRME

Tüm asma tavan çalışmalarınızı 1 günde teslim ediyor, büyük metre kareli işlerinizi ise en kısa sürede tamamlıyoruz. Minimum fiyat politikamız ile işlerinizi düşük maliyetler ile tamamlıyoruz. Ayrıca iş sözleşmesi öncesi ücretsiz keşif ve projelendirme hazırlıyoruz.

NE ZAMAN GELEBİLİRİZ?
Bizi aradığınız andan itibaren en kısa sürede aciliyet durumunuza göre tam olması gereken zamanda orada olur.

Mail: info@temizdekorasyon.com

Tel: 0 537 234 11 68

Zeytinburnu asma tavan ustası
En iyi asma tavan ustalarımızla Zeytinburnu'nda en ekonomik fiyatlar bizde Zeytinburnu bölgesinde ve yakınlarında bulunan usta ekibimiz istediğiniz her çeşit asma tavan uygulama hizmeti sunmaktadır. İster klasik ister dekoratif asma tavan alanında yılların verdiği deneyim, bilgi birikim ile hizmet veriyoruz.

asma tavan işinde uzman ve işin ehli bir uzman ekipman arıyorsanız tam adrese gelmişsiniz demek. Evinizi, ofisinizin asma tavan hizmetini yaparken işe başlamadan önce eşyalarınızı izole ederek uygulama esasında toz, kir ve her türlü zarar görmemelerine karşı koruyoruz. 0 537 234 11 68 telefonu arayın bizi yapılacak iş ile ilgili bilgi verin ananın da zaman kaybetmeden fiyat bilgisi edinin..

Zeytinburnu asma tavan ustası ev ve iş yerlerinizin acil çözümünde ne ihtiyacınız varsa hemen arayın aynı gün içinde hizmet sunma imkanına sahibiz. İstalarımızın her biri en az 15 yıllık iş deneyimi vardır. Lütfen bizi aracı taşeron veya teklif sistemleri ile karşılaştırmayın biz bu işi meslek edinmiş yıllardır binlerce ev iş yerinin asma tavan işlerini yaparak deneyim kazanmış bir ekibe sahibiz.

Nasıl çalışırız

( 1) Asma tavan uygulaması yapılmadan önce hassas bir biçimde hazırlık çalışması yapılır.

(2) Mekanın zarar görmemesi ve iyi bir kombinasyon için en ince detayına kadar çalışma sağlanır.
(3) Her türlü ince detay düşünülerek mekanın bir bütünlük içinde görünmesini sağlar.

(4 ) Tavan ve mekanın uyumuna bakılır.

(5 ) Yapılacak yerler yerine göre en iyi şekilde hazır hale getirildikten sonra asma tavan uygulaması yapılır.

(6) İş bitiminde müşteri memnuniyeti esas alınır.

(7) Eviniz tertemiz profesyonelce asma tavan hizmeti yapılmış bir şekilde size teslim edilir

Asma tavan hizmeti işi ciddi bir iştir ucuza kapatıram diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi asma tavan hizmeti işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlis alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her önünüze gelene iş yaptırmayınız.

Asma tavan

Asma tavan, dekoratif bir görünüm, ses ve ısı yalıtımı sağlamak amacıyla yapılan bir kaplama sisteminden ve taş yünü, metal vb. kötü ya da kirli görüntüyü önlemek için asma tavan uygulamasına ihtiyaç duyulur. Örneğin, düşük döşeme, tesisat boruları, vb. Bu gibi durumlardan kaynaklanan görüntü kusurları için asma tavan gereklidir. Asma tavanlar dünyadaki ve Türkiye'deki birçok binada uygulanmaktadır. Özellikle bürolar, mağazalar, hastaneler, kamu hizmeti binaları vb. Halka açık yerlerde estetik olarak yapılmaktadır.

Gıda ve sağlık sektörleri, sağlık ve güvenlik özelliklerinin gerekliliklerine uymak zorundadır, asma tavası tarafından çok iyi talep edilir. Diğer elektronik, fiber optik, farmasötik ve bilgisayar sistemleri için özel Sınıf 100 temiz oda koşulları ve çevresel uygulamalar araştırılmaktadır.

Darbe Dayanımı Asma tavanlar ekipmana ulaşmak için sıklıkla plakların yerleştirildiği alanlarda koridorlar gibi bazen çok kötü kullanılır ve etkilenir. Bu nedenle, ürünlerin darbe dayanımına ve uzun ömürlerine özel bir önem verilmektedir.

Dayanıklı asma tavanlar hızlı binalardan, aralıklarla ısıtılan ve soğutulan binalardan, çok sayıda insan yoğunluğunun olduğu binalardan, binaların dışarıya açık olduğu alanlardan oluşur.

Asma tavanlar arasındaki nakliye nedenleri estetikten güvenliğe değişebilir. Asma tavanlar, servis borularına ve elektrik tesisatlarına erişim sağlar. Böylece telefon, havalandırma, klima, ısıtma, yangın dedektörü ve sprinkler gibi servis personeline ulaşır.

Asma Tavan Tasarımı
Asma tavanlar eski tavanlardaki çatlakları ve hasarları da kapsar. Asma tavanların montajı, sökülmesi ve temizlenmesi kolay, hızlı ve ekonomiktir.

Akustik Gürültüyü azaltmak çalışma verimliliğini ve konforunu artırır. Yüksek ses emici özelliklere sahip malzemelerden üretilen asma tavanlar, gürültüyü azaltır ve belirtilen kriterlere uygun olarak odadan odaya ses yalıtımını arttırır.

Ses Yalıtımı Ses iyi kontrol edilmediğinde rahatsız edici olabilir. (Yan odadan veya dışarıdan ses ve yankılanma gibi). Bu rahatsız edici durumlardan kurtulmak için doğru akustik tasarımlar mimaride çok önemlidir.

Asma tavan tercihi aşağıdaki nedenlere de bağlı olabilir

Estetik düşünceler .
Bina hizmetleri için gerekli bağlantı parçalarını birleştirme gereksinimi .
Akustik zayıflama ve emilim için gereksinimler .
Hijyenik gereklilikler.
Yangın ayrımı sağlama ihtiyacı .
Nem direnci
Korozyon direnci
Temizlik gereksinimleri.
Isı yalıtımı .
Karo kalınlığı ve boyutu.

ASMA TAVANLARIN SIKÇA KULLANILDIĞI MEKANLAR

SAĞLIK HİZMETİ
Hastanede, büyük pencereler ve açık renkler asma tavan nedeniyle hafif olan bir koridorun görüntüsü sağlık binalarında, alanın nasıl olması gerektiğine dair birkaç temel gereklilik vardır; temiz, hafif ve rahat. Asma tavan tüm bu ihtiyaçları ustalıkla karşılamaktadır. Çoğu asma tavanın inşaatı - özellikle hastanelerde ve diğer sağlık binalarında kullanılacak olanlar - genellikle anti-bakteriyel oldukları ve kolayca temizlenebileceği anlamına gelir. Bu, mikropların, hatta küf ve küf oluşumunun büyük ölçüde azaldığı anlamına gelir.Birçok asma tavan da renklerinde hafiftir, bu da ortamın yüksek performanslı doğası güçlü bir aydınlatma gerektirdiğinden bir hastane için idealdir. Açık renkli tavan döşemelerine sahip olmak, doğal ışığın oda ve koridorların etrafında 'sıçradığı' anlamına gelirken, aynı zamanda ihtiyaç duyulan yapay ışık sayısını azaltarak enerji verimliliğini arttırır.Hastane aynı zamanda her zaman hareketli bir ortamdır ve çeşitli farklı kaynaklardan çok fazla arka plan gürültüsü vardır. Bu, asma tavanların akustik niteliklerinin arka plan gürültüsünü azaltmak ve geniş alanların herhangi bir yankısını yumuşatmak için mükemmel çalıştığı anlamına gelir, bu nedenle onu dahil olan herkes için daha rahat hale getirir.


EĞİTİM
Birçok, tek sıralı masa ve hafif asma tavanlı bir sınıfın görüntüsüEğitim alanları, hastanelerle aynı gerekliliklere sahiptir. Öğrencilerin ve öğretim üyelerinin en iyi şekilde yararlanabilmesi için bir okulun veya üniversitenin içindeki alanların temiz, hafif ve sessiz olması gerekir.Kafeteryalar ve oditoryumlar gibi alanlarda, yemek yeme, spor ve daha fazlasını içeren ve temizliği zorunlu kılan çeşitli uygulamalar için kullanılabilme ihtiyacı vardır. Tavan, atılan her şeyi idare edebilmelidir - çoğu zaman kelimenin tam anlamıyla - bu nedenle fayanslar antibakteriyel olduğu ve gerekirse kolayca değiştirilebileceği için yanlış bir tavanın kullanılması yararlıdır.Sınıflar çok fazla konsantrasyon ve doğru çalışma gerektirir, bu nedenle açık renk asma tavan kullanmak, alanı yapay ışıkla aydınlatmak için bir servet harcamak zorunda kalmadan, alandaki ışık kalitesini artırmak için idealdir.Son olarak, hepimiz okulların ne kadar yüksek sesle gelebileceğini biliyoruz. Bu, çeşitli ortamlarda dikkat dağıtıcı ve rahatsız edici olabilir - ve büyük oditoryumlarda vb. Ekolarla vurgulanabilir - ancak asma tavan karolarının etkileyici akustiği ile birleştirilir.


OFİSLER
oval şekilli masalar ve iç mekanın kanalını gizlemek için asma tavan ile geniş bir ofis alanının görüntüsüZamanımızın çoğunu işte geçirdik ve modern çağda çoğumuz ofis ortamlarında çalışıyoruz, bu nedenle bu alanların iç kısmından sorumlu olan kişinin gereksinimleri askıya alması zorunludur, birçoğu askıya alındığında tatmin edilebilir. tavanlar.Asma tavanlar bir kez daha antibakteriyel ve temizdir, böylece siz ve çalışanlarınız için çalışma ortamı hoş kalır.Onlardan yansıyan bol miktarda ışık vardır, bu da minimum yapay aydınlatmadan en iyi şekilde yararlanır ve ofis alanınıza gelen doğal ışığın çoğunu yansıtır. Bu enerji tasarrufu için harikadır ve bu tavanların yalıtkan özellikleri buna daha fazla katkıda bulunacaktır.Ofisler iş yerleridir ve bu nedenle her zaman konsantrasyon gerektirir ve aynı anda çok fazla konuşma ve telefon görüşmesi olabilir, bu nedenle en uygun çalışma ortamını sağlamak için tavanın bu koşuşturmanın bir kısmını emmesi zorunludur.


BORU VE KANAL ÇALIŞMALARINA ERİŞİM
Asma tavandan en iyi şekilde yararlanabilecek herhangi bir alana evrensel olarak uygulanabilir olan bu yapılar, boru ve kanal çalışmasını zevkli ve etkili bir şekilde gizlemek ve bu hayati özelliklere kolay erişim sağlamak için tasarlanmıştır. Bu, yapıların hassas yapısı nedeniyle yukarıda belirtilen tüm ortamlarda önemlidir.Ticari Ayarlar için İdealAslında, asma tavanlar enerji tasarrufludur, ışığı yansıtmakta mükemmel, sesi emmede mükemmel, temiz ve mekanınızın iç işlerine erişmek için idealdir, bu da onları neredeyse her ticari ortamda uygulanabilir hale getirir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlarınıza boya ve malzemeler dâhil mi?

Temiz Dekorasyon olarak, Malzeme dahil fiyat talebinde bulunursanız Evet sitemizde gördüğünüz ya da evinizi incelerken verdiğimiz fiyatlarımıza boya, malzeme ve işçilik hizmeti bedeli dahildir.

Temiz Dekorasyon olarak, 1+0 – 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 gibi daire tipi boya ve badana çalışmalarımız tek bir günde profesyonel ekibimizce tamamlanmaktadır. Çok odalı, çok katlı çalışmalarımızda yine kalabalık ekip çalışması ile tek günde çalışmayı tamamlayabilir ya da 2 güne çalışmayı bölebiliriz.

Temiz Dekorasyon olarak, Firmamız Türkiye ve dünyanın en çok tercih edilen, ev şekli ve duvarların durumuna göre sizlere en uygun boya markasını sunacaktır.

Temiz Dekorasyon olarak, Bizler boya ve badana hizmetini meslek edinmiş, bu alanda profesyonel ekip kurmuş, bu alanda şirketleşmiş ve yatırımlar gerçekleştirmiş bir firmayız. Her biri alanında uzman ve profesyonel personelimiz ile her gün birden fazla projeyi tamamlıyoruz. Bu anlamda maliyetlerimizi minimize etme şansımız oluyor. Bu da sizlere indirimli fiyat olarak dönüyor.

Temiz Deekorasyon olarak, evet İstanbul içinde tüm ilçelere hizmet veriyoruz.