Duvar Kağıdı Hizmeti

WhatsApp
Telefon
  • Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Duvar Kağıdı Hizmeti

Duvar Kağıdı Hizmeti

Temiz Dekorasyon, duvar kağıdı boyamalarında üstün hizmet anlayışıyla heraket eder, maksimum performans ve iş kalitesini ortaya koyarak yaptığı projelerde müşteri memnuniyetine dayalı kendini kanıtlamıştır...

Evet, doğru yerdesiniz, Temiz Dekorasyon ekonomik bir fiyat ile eksiksiz bir duvar kağıdı hizmeti sunar.

Evinizin / ofisinizin yeni görünmesini sağlayın. Hoş göz zevkine ve estetiğe önem veren bir anlayışa sahipseniz oturduğunuz yeri sevdiğiniz bir mekana dönüştürün. Duvar kağıdı hizmetlerinde  uzman ekibimiz size uygun malzeme  seçiminde rehberlik edecek ve bunu sizin için en ekonomik fiyatla yapacaktır. 

Uzman ekipmanlarımız kalite ve çeşit kombinasyonları hakkında derin bir bilgi birikimi taşır ve hatta kişisel tercihlerinize göre güzel fikirler üretirler ve size en iyi sonucu önerir. Evinizin donukluğunu ve mekanınızın daha önce hiç olmadığı kadar canlandırmanıza yardımcı olurlar. Garantili standart fiyatlar ve güvenilir ustalarla size uygun zamanda ve yerde birinci sınıf duvar kağıdı ve diğer her türlü hizmeti sunar.

Temiz Dekorasyon, bölgesinde en iyi duvar kağıdı hizmeti çalışmasını sağlar. Temiz Dekorasyon'un ana amacı, müşterilere mümkün olan en kısa sürede ulaşmak ve işlerini görmektir. Müşterilerimize en güvenilir fiyatlarla % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

TEMİZ DEKORASYON:

Konut ve ticari projelerin iç, dış ve diğer her türlü cephe için, duvar kağıdı hizmeti işinde tecrübeli eleman ve kullandığı kaliteli malzemelerle en üst seviyede iş yapar.  Temiz Dekorasyon kendi sektöründe yılların vermiş olduğu iş tecrübesiyle iyi bir konuma sahiptir. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar büyük ve gelişmiş bir alt yapıya sahiptir. 

2010  yılından beri iş alanında rekabetçi bir bir anlayış yaptığı hizmet karşılığında fiyat garantesi vermektedir.  Çalışmalarında en üst kaliteli ürünleri kullanmaktadır. 

Temiz Dekorasyon, işini yapmakla yükümlü olduğu müşterileri için bünyesinde çalışan en iyi profesyonel kadroları sunmaktan mutluluk duymaktadır. Temiz Dekorasyon ailesindeki herkes, kendi disiplinlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip eğitimli birer profesyoneldir. Müşteri hizmetlerinden üretime, eğitimden garantilere, anlayıştan tamamlamaya kadar hepimiz bu hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. 

İŞ YAPMA ANLAYIŞIMIZ:

Piyasada bulunan en kaliteli ürünleri kullanırız. 
Kullandığımız ürünler bölgede ve alanlarında en üst seviyede kalite standardına sahiptir. 
Firma olarak bünyemizde dürüstlük, doğruluk ve kaliteye önem vermek birinci önceliğimizdir. 
Çalışanlarımızı, eğitim, öğretim ve elde ettiğimiz bilgi tecrübeyi müşterilerimizin iş alanına yansıtarak hem yaptığımız işin kalitesini artırır, hem de elemanların kariyerleri ve kişisel yaşamları için mümkün olan en yüksek standartları belirlemeye teşvik için tecrübe olur. Tüm ekip arkadaşlarımız kendileri geliştirmek ve müşterelere daha kaliteli bir hizmet sunmak için her türlü destek ve gelişim imkanlarını kullanmaktadırlar. 

Aldığımız tüm kararlarda işin önemi ve müşterinin memnuniyetini ön planda tutarız. 

TEMİZ DEKORASYAN:

Kendi iş alanında bağımsız ekipmanlarıyla iş yapar. 2000  yılına dayanan geçmişiyle yaptığı işlerde takdir toplayan bir firmadır. Bugüne kadar, konuttan ticari alanlara, yeni inşaattan sonradan güçlendirmeye, sanayi ve daha birçok alanda büyük bir iş hacmi gerçkeleşmiştir. 

Duvar kağıdı işlerinde 2010 Yılından Günümüze Tam 10 Yıldır Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel Hizmetler Sunmaktayız.

İstanbul'un tüm ilçelerinde başta konut, ofisler ve yaşanılabilen hastahane, fabrika, okul, plaza, iş yeri gibi tüm alanlarda duvar kağıdı hizmeti vermekteyiz.

Dilediğiniz renkte ve stilde çalışmalar yürütmekte, dilerseniz Duvar kağıdı hizmetinin yanı diğer tüm hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. 

Yerine göre duvar kağıdı hizmeti verdiğimiz ölçüm ve hacme göre en kısa sürede tamamlamaya çalışmaktayız. 

Ekibimize bağlı kendi alanlarında uzman duvar kağıdı ustalarımız ile işinizi en kısa sürede ve titiz işçilik ile tamamlıyoruz. Kırmadan, dökmeden, akıtmadan tüm işlemimizi büyük bir titizlik, ince bir işçilik ve profesyonellikle tamamlıyor ve en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. 1+0 daireden, dublex ve triplex dairelere, tek oda ofisten komple plazaya kadar tüm alanlarda hizmet sunmaktayız.

Özellikle müşterilerimiz arasında fazlaca bulunan okul, dershane, kurs, hastahane, cami mağaza, cafe restoran gibi kurumlara da özel çözümler ve mimari projelere birlikte her türlü duvar kağıdı hizmeti vermekteyiz. 

⇒ 1 GÜNDE TESLİM ⇒ MİNİMUM FİYAT POLİTİKASI ⇒ ÜCRETSİZ PROJELENDİRME

Tüm duvar kağıdı çalışmalarınızı 1 günde teslim ediyor, büyük metre kareli işlerinizi ise en kısa sürede tamamlıyoruz. Minimum fiyat politikamız ile işlerinizi düşük maliyetler ile tamamlıyoruz. Ayrıca iş sözleşmesi öncesi ücretsiz keşif ve projelendirme hazırlıyoruz.

NE ZAMAN GELEBİLİRİZ?
Bizi aradığınız andan itibaren en kısa sürede aciliyet durumunuza göre tam olması gereken zamanda orada olur.

Mail: info@temizdekorasyon.com

Tel: 0 537 234 11 68

Zeytinburnu duvar kağıdı ustası
En iyi duvar kağıdı ustalarımızla Zeytinburnunda duvar kağıdı ustası ile en ekonomik fiyatlar bizde Zeytinburnu bölgesinde ve yakınlarında bulunan usta ekibimiz istediğiniz her çeşit duvar kağıdı uygulama hizmeti sunmaktadır. İster klasik ister dekoratif duvar kağıdı alanında yılların verdiği deneyim, bilgi birikim ile hizmet veriyoruz.

Duvar kağıdı işinde uzman ve işin ehli bir uzman ekipman arıyorsanız tam adrese gelmişsiniz demek. Evinizi, ofisinizin duvar kağıdı hizmetini yaparken işe başlamadan önce eşyalarınızı izole ederek uygulama esasında toz, kir ve her türlü zarar görmemelerine karşı koruyoruz. 0 537 234 11 68 telefonu arayın bizi yapılacak iş ile ilgili bilgi verin ananın da zaman kaybetmeden fiyat bilgisi edinin..

Zeytinburnu duvar kağıdı ustası ev ve iş yerlerinizin acil çözümünde ne ihtiyacınız varsa hemen arayın aynı gün içinde hizmet sunma imkanına sahibiz. İstalarımızın her biri en az 15 yıllık iş deneyimi vardır. Lütfen bizi aracı taşeron veya teklif sistemleri ile karşılaştırmayın biz bu işi meslek edinmiş yıllardır binlerce ev iş yerinin duvar kağıdı işlerini yaparak deneyim kazanmış bir ekibe sahibiz.

Nasıl çalışırız

( 1) duvar kağıdı uygulamasına hassas bir biçimde hazırlık çalışması yapılır.

(2) Mekanın zarar görmemesi ve iyi bir kombinasyon için en ince detayına kadar çalışma sağlanır.
(3) Her türlü ince detay düşünülerek mekanın bir bütünlük içinde görünmesini sağlar.

(4 ) Duvar ve mekanın uyumuna bakılır.

(5 ) Yapılacak yerler yerine göre en iyi şekilde hazır hale getirildikten duvar kağıdı uygulaması yapılır.

(6) İş bitiminde müşteri memnuniyeti esas alınır.

(7) Eviniz ter temiz profesyonelce duvar kağıdı hizmeti yapılmış bir şekilde size teslim edilir

Duvar kağıdı hizmeti işi ciddi bir iştir ucuza kapatıram diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi duvar kağıdı hizmeti işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlis duvar kağıdı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her önünüze gelene iş yaptırmayınız. 

NEDEN DUVAR KAĞIDI?

Duvar kağıdı boyadan daha pahalı olabilir, ancak birçok türü vardır; bazıları oldukça uygun.

Çok çeşitli tasarımlarda, desenlerde ve yüzey kaplamalarında mevcuttur.
Bazı tipler 15 yıldan fazla sürebilir.
Birçok duvar kağıdı tipi yıkanabilir.
Dayanıklılığı ve kolay bakımı sayesinde bazı türler evdeki yoğun alanlar için kullanılabilir.
Duvar kağıdı, yatakhaneler ve kiralık evler gibi geçici evleri kişiselleştirmek için de kullanılabilir, çünkü iz bırakmadan kolayca kurulabilir ve çıkarılabilir.
Düzensiz duvarları kaplayabilir ve az miktarda hazırlık ile kusurları kolayca gizleyebilir.
Duvar kağıdı çevre dostu olarak kabul edilebilir, çünkü tamamen doğal malzemelerden üretilebilir ve yapışkanları zararlı kimyasallar içermez.

Duvar Kağıdı Neden Fazla Tercih Edilmiyor?
Boyadan daha pahalıdır.
Geleneksel duvar kağıdını korumak ve kaldırmak zordur.
Kenarlar, özellikle nemli havalarda duvardan ayrılabilir ve yeniden takılması veya yapıştırılması gerekir.
Kalıpların eşleştirilmesi ve iyi hizalanması gerekir. Bu çok fazla doğruluk gerektirir.
Ham beton ve dokulu duvarlara uygulanamaz.
Duvar kağıdı renkleri ışık ve gölgeden etkilenebilir. Her gün güneş ışığına maruz kalan parçalar yanabilir.
Daha kırılgan duvar kağıdı türleri 5 yıldan fazla sürmeyebilir.

Duvar Kağıdı Çeşitleri
1. Liner Duvar Kağıdı
Astar kağıdı olarak da bilinir, bu tür duvar kağıdı kağıt veya fiberglastan yapılır. Duvar kusurlarını gizlemek ve onarımları en aza indirmek için etkilidir ve daha hassas duvar kağıdı türleri için bir temel olabilir. Tek başına kullanılabilir ve hatta belki de boyanabilir. Ayrıca, uygulanması ve çıkarılması kolaydır.

2. Basılı Duvar Kağıdı
Bu tip yaygın olarak kullanılmaktadır ve çok çeşitli renk ve desenlerde mevcuttur. Dijital olarak basılan duvar kağıdı normalde elle basılandan daha ucuzdur ve seri olarak üretilebilir, ancak kolayca yırtılabilir. Ayrıca, baskı mürekkebi su bazlıdır, bu nedenle mutfaklarda ve banyolarda kullanılmasa iyi olur.

3. Vinil Duvar Kağıdı
Bu tür duvar kağıdı, bir tabaka vinil ile kaplanmış baskılı kağıttan oluşur. Yüksek dayanıklılığı nedeniyle şu anda en yaygın kullanılan duvar kağıdı türüdür. Vinil kaplama katmanı ne kadar kalın olursa, duvar kağıdı o kadar dayanıklı olur. Vinil kağıt, buharlara dayanabileceği için mutfaklarda ve banyolarda kullanılabilir. Ayrıca kolay bakım için yıkanabilir.

4. Folyo Duvar Kağıdı
Parlak bir metal folyo, iç mekana parlak metalik bir etki vermek için bu tip için bir taban olarak kullanılır. Yüksek yansıtıcılığı nedeniyle, folyo duvar kağıdı duvar kusurlarını vurgular. Bu nedenle, temel duvarın önce onarılması, işlenmesi veya astar kağıdı ile kaplanması gerekir. Astar ve yapıştırma işlemi, folyonun yansıtıcılığını ve parlaklığını bozmamak için yeterince temiz olmalıdır.

5. Flock Duvar Kağıdı
Flock duvar kağıdı, bir kağıt tabanına basılan kadife benzeri bir elyaftan oluşturulan bulanık üç boyutlu desenleri için farklıdır. En pahalı duvar kağıdı türlerinden biridir, ancak bakımı zordur. Kadifemsi dokusu lüks hissini yansıtır; ancak yıkanabilir değildir ve çıkarılması zor olabilir. Buna göre, en iyi ana yatak odası veya misafir odası gibi daha düşük trafiğe sahip odalar için kullanılır.

6. Mylar Duvar Kağıdı
Mylar duvar kağıdı, baskılı bir kağıt taban ve üzerine bir polyester film içerir. Islak veya parlak bir görünüme sahiptir, folyo duvar kağıdına benzer ve aynı zamanda duvar kusurlarını vurgular, bu nedenle önceki kağıt astarı önerilir. Polyester film Mylar duvar kağıdını yıkamayı mümkün kılar ve çıkarılması da kolaydır. Ancak, kağıdın buruşmasını önlemek için kurulum işlemine daha fazla dikkat edilmelidir. En çok mutfaklar ve banyolar için kullanılır.

7. Bambu Duvar Kağıdı
Bu tip doğal bambudan el işi ve kağıda yapıştırılmıştır. Çevre dostudur ve doğal tabanı nedeniyle tonu bir rulodan diğerine değişir. Bununla birlikte, yapıştırıcılar görünümünü bozabileceğinden ve yıkanabilir olmadığından yapıştırma ve kurulum sırasında hassas bir işlem gerektirir.

HANGİSİNİ TERCİH ETMELİ BOYA MI DUVAR KAĞIDI MI?

Bir duvar boyasının uygulanması çok daha kolaydır ve daha az zaman ve çaba gerektirir. Öte yandan, bir duvar kağıdının yapıştırılması, bir duvara delik takılması veya yeniden sıva yapılması gibi kusurların kapatılmasını ve sabitlenmesini gerektirir. Öte yandan boya, bu tür birçok kusuru kendi başına kaplar.


Ev eski ve çok yenileme ihtiyacı varsa, boya seçmek akıllıca olur. Üstünde, evin her yerinde bir duvar kağıdı kullanılamaz. Her zaman nemli banyolar, duvar kağıtları gibi alanlar bir yıl içinde yıpranacaktır.


Maliyet
Gerçek maliyet, markaya ve seçilen ürünün kalitesine bağlı olsa da, bir duvar kağıdı bir boyadan çok daha pahalıdır. Bununla birlikte, duvar kağıdı için daha ucuz seçenekler de vardır, ancak kaliteli bir ürünle aynı etkiyi vermeyebilirler. Bir resmin gerektirdiği malzeme sayısı da tutkal ve diğer malzemelere ihtiyaç duyan bir duvar kağıdına kıyasla azdır.
Bununla birlikte, bir duvar kağıdı bir boyadan daha uzun sürer ve bu nedenle yüksek başlangıç ​​maliyetine rağmen uzun vadede daha ucuz bir seçenek olarak adlandırılabilir.


Emek
Boyama herhangi bir dış yardım almadan ev sahibi tarafından yapılabilir. Ressamlar işe alınsa bile, vasıfsız işçiler işi cebinizde bir delik açmadan tamamlayabilirler. Öte yandan, bir duvar kağıdı eklemek yetenekli bir iştir. Ucuz işgücü kullanılırsa, duvar kağıdı iyi yapışmayabilir ve çıkmayabilir veya yırtılabilir, böylece maliyeti ikiye katlayabilir.


Alınan süre
Yağ bazlı boyaların kuruması uzun sürer. Bazı durumlarda, en az iki veya üç kat gerektirirler, bu nedenle tamamlanması birkaç gün ila hafta sürer. Bir duvar kağıdı bir kerelik bir uygulamadır ve bir günde iyi bir ev kapsanabilir.


Bakım
Bir duvar kağıdı kolayca yıkanabilir ve temizlenebilir, bu nedenle bakımı kolaydır. Bu özellikle çocuklu evler için geçerlidir. Duvardaki yazılar ve çizikler temizlenebilir. Yine de, bir duvar kağıdının kirlenme eğilimi vardır ve basit bir çizik kalıcı olarak ona zarar verebilir. Hasar durumunda tüm bölümün değiştirilmesi gerekir. Zaman içinde düzeltilmezse, diğer alanlar da etkilenebilir ve soyulabilir.

Dayanıklılık
Boyalar iki ila üç yılda bir tekrarlanmalıdır. Boyalı bir evin maksimum ömrü beş yıldır. Bakımlı bir duvar kağıdı ise 15 yıla kadar sürebilir.


Güvenlik
Boya dumanları ve zararlı sağlık etkileri yaygın olarak bilinmektedir. Bazı daha kaliteli boyalar, reçineler ve pigmentler gibi çevreye de zarar veren kimyasallara sahiptir. Duvar kağıtları bu dezavantajdan yoksundur.


Sezon
Duvar Kağıtları nemli iklime sahip şehirler için uygun değildir. Tutkal bu gibi alanlarda etkisini kaybedebilir ve duvar kağıdı kolayca çıkar. Aksine, boyalar ısıya dayanıklıdır ve aşırı sıcak alanlar için uygun değildir. Özellikle yağ bazlı boyalar, duvarın her tarafında erime ve yamalar oluşturma eğilimindedir.


Variety
Duvar kağıdı, sanatsal bir evcinin hayal gücünü besleyen çizgilerden geometrik desenlere ve çiçeklere kadar çok çeşitli sunar. Gösterişli bir tada sahip olanlar, gün doğumu veya bahçe gibi manzaraları tasvir eden duvar kağıtlarını yapıştırmayı tercih ederler. Çocuk odaları çizgi film karakterleri ve eğlenceli tasarımlara sahip duvar kağıtları ile süslenebilir. Bir artiste güzel bir desen oluşturmak için işe alınmadıkça boyalar blok renklerle gelir.


Birkaç ev üreticisi, görünümü bitirmek için hem boyaları hem de duvar kağıtlarını birleştirmeyi tercih ediyor. Bu onlara güzel ve renkli bir ev oluşturmak için karıştırma ve eşleştirme avantajı sağlar.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlarınıza boya ve malzemeler dâhil mi?

Temiz Dekorasyon olarak, Malzeme dahil fiyat talebinde bulunursanız Evet sitemizde gördüğünüz ya da evinizi incelerken verdiğimiz fiyatlarımıza boya, malzeme ve işçilik hizmeti bedeli dahildir.

Temiz Dekorasyon olarak, 1+0 – 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 gibi daire tipi boya ve badana çalışmalarımız tek bir günde profesyonel ekibimizce tamamlanmaktadır. Çok odalı, çok katlı çalışmalarımızda yine kalabalık ekip çalışması ile tek günde çalışmayı tamamlayabilir ya da 2 güne çalışmayı bölebiliriz.

Temiz Dekorasyon olarak, Firmamız Türkiye ve dünyanın en çok tercih edilen, ev şekli ve duvarların durumuna göre sizlere en uygun boya markasını sunacaktır.

Temiz Dekorasyon olarak, Bizler boya ve badana hizmetini meslek edinmiş, bu alanda profesyonel ekip kurmuş, bu alanda şirketleşmiş ve yatırımlar gerçekleştirmiş bir firmayız. Her biri alanında uzman ve profesyonel personelimiz ile her gün birden fazla projeyi tamamlıyoruz. Bu anlamda maliyetlerimizi minimize etme şansımız oluyor. Bu da sizlere indirimli fiyat olarak dönüyor.

Temiz Deekorasyon olarak, evet İstanbul içinde tüm ilçelere hizmet veriyoruz.