İç Dış Mantolama Hizmeti

WhatsApp
Telefon
  • Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
İç Dış Mantolama Hizmeti

İç Dış Mantolama Hizmeti

Temiz Dekorasyon, tüm inşaat alanlarında olduğu gibi uzman ve tecrübeli kadrosuyla iç dış cephe mantolama işlerinde de müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibiyle her türlü hizmeti veriyoruz.

Temiz Dekorasyon, iç dış mantolama işlerinde üstün hizmet anlayışıyla heraket eder, maksimum performans ve iş kalitesini ortaya koyarak yaptığı projelerde müşteri memnuniyetine dayalı kendini kanıtlamıştır...

Evet, doğru yerdesiniz, Temiz Dekorasyon ekonomik bir fiyat ile eksiksiz bir iç dış mantolama hizmeti sunar.

Evinizin / ofisinizin yeni görünmesini sağlayın. Hoş göz zevkine ve estetiğe önem veren bir anlayışa sahipseniz oturduğunuz yeri sevdiğiniz bir mekana dönüştürün. iç dış mantolama hizmetlerinde  uzman ekibimiz size uygun malzeme  seçiminde rehberlik edecek ve bunu sizin için en ekonomik fiyatla yapacaktır. 

Uzman ekipmanlarımız kalite ve çeşit kombinasyonları hakkında derin bir bilgi birikimi taşır ve hatta kişisel tercihlerinize göre güzel fikirler üretirler ve size en iyi sonucu önerir. Evinizin donukluğunu ve mekanınızın daha önce hiç olmadığı kadar canlandırmanıza yardımcı olurlar. Garantili standart fiyatlar ve güvenilir ustalarla size uygun zamanda ve yerde birinci sınıf iç dış mantolama ve diğer her türlü hizmeti sunar.

Temiz Dekorasyon, bölgesinde en iyi iç dış mantolama hizmet çalışmasını sağlar. Temiz Dekorasyon'un ana amacı, müşterilere mümkün olan en kısa sürede ulaşmak ve işlerini görmektir. Müşterilerimize en güvenilir fiyatlarla % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

TEMİZ DEKORASYON:

Konut ve ticari projelerin iç, dış ve diğer her türlü cephe için, iç dış mantolama hizmeti işinde tecrübeli eleman ve kullandığı kaliteli malzemelerle en üst seviyede iş yapar.  Temiz Dekorasyon kendi sektöründe yılların vermiş olduğu iş tecrübesiyle iyi bir konuma sahiptir. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar büyük ve gelişmiş bir alt yapıya sahiptir. 

2010  yılından beri iş alanında rekabetçi bir bir anlayış yaptığı hizmet karşılığında fiyat garantesi vermektedir.  Çalışmalarında en üst kaliteli ürünleri kullanmaktadır. 

Temiz Dekorasyon, işini yapmakla yükümlü olduğu müşterileri için bünyesinde çalışan en iyi profesyonel kadroları sunmaktan mutluluk duymaktadır. Temiz Dekorasyon ailesindeki herkes, kendi disiplinlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip eğitimli birer profesyoneldir. Müşteri hizmetlerinden üretime, eğitimden garantilere, anlayıştan tamamlamaya kadar hepimiz bu hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. 

İŞ YAPMA ANLAYIŞIMIZ:

Piyasada bulunan en kaliteli ürünleri kullanırız. 
Kullandığımız ürünler bölgede ve alanlarında en üst seviyede kalite standardına sahiptir. 
Firma olarak bünyemizde dürüstlük, doğruluk ve kaliteye önem vermek birinci önceliğimizdir. 
Çalışanlarımızı, eğitim, öğretim ve elde ettiğimiz bilgi tecrübeyi müşterilerimizin iş alanına yansıtarak hem yaptığımız işin kalitesini artırır, hem de elemanların kariyerleri ve kişisel yaşamları için mümkün olan en yüksek standartları belirlemeye teşvik için tecrübe olur. Tüm ekip arkadaşlarımız kendileri geliştirmek ve müşterelere daha kaliteli bir hizmet sunmak için her türlü destek ve gelişim imkanlarını kullanmaktadırlar. 

Aldığımız tüm kararlarda işin önemi ve müşterinin memnuniyetini ön planda tutarız. 

TEMİZ DEKORASYAN:

Kendi iş alanında bağımsız ekipmanlarıyla iş yapar. 2000  yılına dayanan geçmişiyle yaptığı işlerde takdir toplayan bir firmadır. Bugüne kadar, konuttan ticari alanlara, yeni inşaattan sonradan güçlendirmeye, sanayi ve daha birçok alanda büyük bir iş hacmi gerçkeleşmiştir. 

İç dış mantolama işlerinde 2010 Yılından Günümüze Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel Hizmetler Sunmaktayız.

İstanbul'un tüm ilçelerinde başta konut, ofisler ve yaşanılabilen hastahane, fabrika, okul, plaza, iş yeri gibi tüm alanlarda iç dış mantolama hizmeti vermekteyiz.

Dilediğiniz renkte ve stilde çalışmalar yürütmekte, dilerseniz iç dış mantolama hizmetinin yanı diğer tüm hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. 

Yerine göre iç dış mantolama hizmeti verdiğimiz ölçüm ve hacme göre en kısa sürede işi tamamlamaya çalışmaktayız. 

Ekibimize bağlı kendi alanlarında uzman iç dış mantolama ustalarımız ile işinizi en kısa sürede ve titiz işçilik ile tamamlıyoruz. Kırmadan, dökmeden, akıtmadan tüm işlemimizi büyük bir titizlik, ince bir işçilik ve profesyonellikle tamamlıyor ve en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. 1+0 daireden, dublex ve triplex dairelere, tek oda ofisten komple plazaya kadar tüm alanlarda hizmet sunmaktayız.

Özellikle müşterilerimiz arasında fazlaca bulunan sağlık, okul, dershane, kurs, hastahane, cami mağaza, cafe restoran gibi kurumlara da özel çözümler ve mimari projelere birlikte her türlü iç dış mantolama hizmeti vermekteyiz. 

⇒ 1 GÜNDE TESLİM ⇒ MİNİMUM FİYAT POLİTİKASI ⇒ ÜCRETSİZ PROJELENDİRME

Tüm iç dış mantolama çalışmalarınızı 1 günde teslim ediyor, büyük metre kareli işlerinizi ise en kısa sürede tamamlıyoruz. Minimum fiyat politikamız ile işlerinizi düşük maliyetler ile tamamlıyoruz. Ayrıca iş sözleşmesi öncesi ücretsiz keşif ve projelendirme hazırlıyoruz.

NE ZAMAN GELEBİLİRİZ?
Bizi aradığınız andan itibaren en kısa sürede aciliyet durumunuza göre tam olması gereken zamanda orada olur.

Mail: info@temizdekorasyon.com

Tel: 0 537 234 11 68

Zeytinburnu iç dış mantolama ustası
En iyi iç dış mantolama ustalarımızla Zeytinburnu'nda en ekonomik fiyatlar bizde Zeytinburnu bölgesinde ve yakınlarında bulunan usta ekibimiz istediğiniz her çeşit iç dış mantolama uygulama hizmeti sunmaktadır. İster klasik ister dekoratif iç dış mantolama alanında yılların verdiği deneyim, bilgi birikim ile hizmet veriyoruz.

İç dış mantolama işinde uzman ve işin ehli bir uzman ekipman arıyorsanız tam adrese gelmişsiniz demek. Evinizi, ofisinizin iç dış mantolama hizmetini yaparken işe başlamadan önce eşyalarınızı izole ederek uygulama esasında toz, kir ve her türlü zarar görmemelerine karşı koruyoruz. 0 537 234 11 68 telefonu arayın bizi yapılacak iş ile ilgili bilgi verin ananın da zaman kaybetmeden fiyat bilgisi edinin..

Zeytinburnu iç dış mantolama ustası ev ve iş yerlerinizin acil çözümünde ne ihtiyacınız varsa hemen arayın aynı gün içinde hizmet sunma imkanına sahibiz. İstalarımızın her biri en az 15 yıllık iş deneyimi vardır. Lütfen bizi aracı taşeron veya teklif sistemleri ile karşılaştırmayın biz bu işi meslek edinmiş yıllardır binlerce ev iş yerinin iç dış mantolama işlerini yaparak deneyim kazanmış bir ekibe sahibiz.

Nasıl çalışırız

( 1) iç dış mantolama uygulaması yapılmadan önce hassas bir biçimde hazırlık çalışması yapılır.

(2) Mekanın zarar görmemesi ve iyi bir kombinasyon için en ince detayına kadar çalışma sağlanır.
(3) Her türlü ince detay düşünülerek mekanın bir bütünlük içinde görünmesini sağlar.

(4 ) Yüzey ve mekanın uyumuna bakılır.

(5 ) Yapılacak yerler yerine göre en iyi şekilde hazır hale getirildikten sonra iç dış mantolama uygulaması yapılır.

(6) İş bitiminde müşteri memnuniyeti esas alınır.

(7) Eviniz tertemiz profesyonelce iç dış mantolama hizmeti yapılmış bir şekilde size teslim edilir

İç dış mantolama hizmeti işi ciddi bir iştir ucuza kapatırayım derken düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi iç dış mantolama hizmeti işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlis alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her önünüze gelene iş yaptırmayınız.

İÇ DIŞ CEPHE MANTOLAMA SİSTEMİ NEDİR?

İster yeni bir evde duvarlar inşa edin, ister daha eski bir evde yaşıyor olun, dış kılıfın önemli bir rolü vardır. Dış kaplama , birkaç farklı malzemeden yapılabilen bir tahta veya paneldir.

Evin dış duvarlarına monte edilir ve yapısal destek vermeden evin yalıtılmasına yardımcı olmak için çeşitli amaçlara sahip olabilir.

Kışları kabaran doğalgaz faturalarından şikâyetçiyseniz, yazları evinizin serinliğini muhafaza etmek istiyorsanız ısı yalıtımı bu ihtiyaçlarınıza yanıt verecektir. Çünkü ısı yalıtımı uygulaması ile farklı derecelere sahip ortamların aralarındaki ısı transferini önlemeniz mümkün!

En basit anlatımı ile ısı yalıtımı, binalardaki ısı kayıplarının azaltılması anlamına gelir. Böylelikle evde ısıtma ve soğutma için gerekli enerji çok daha verimli olarak kullanılır. Evlerin içi kışın daha hızlı ısınır, yazın daha çabuk soğur. Isıtma ve soğutma maliyetleri azalır. Adım adım ısı yalıtımı ile ilgili bazı bilgiler şu şekildedir:

Yalıtım, binalarda %25 ila %50 oranları arasında yakıt tasarrufu yapılmasını sağlar. Isı yalıtımı malzeme fiyatları ilk etapta kulağa fazla gibi gelse de, uygulama birkaç yıl içerisinde kendi kendisini amorti eder.

Isı yalıtımının sadece duvarlara yapılması yeterli değil. Isı yalıtımından maksimum verim alınabilmesi için çatılarda, pencerelerde ve kapılarda da yalıtım yapılması gereklidir. Bunun için kırık pencereler mutlaka değiştirilmeli, eskiyen macunlar değiştirilmeli ve yalıtım süngeri ya da plastik bant gibi malzemelerle hava sızdırmazlığı sağlanmalıdır.

Isı yalıtımının faydaları, evin içinde doğru şekilde hareket edilirse ortaya çıkar. Bunun için dikkat edilmesi gereken belli başlı noktalar var. Apartman kapıları açık bırakılmamalı, evlerin banyo, koridor gibi ısıtılmayan odalarının kapıları kapalı tutulmalı, zorunlu haller dışında elektrikle ısınma sağlanmaya çalışılmamalıdır. Böylelikle ısı yalıtımı fiyatları, kendisini daha hızlı amorti edecektir.

Isı yalıtımı, binaların sağlığı için de faydalıdır. Isı yalıtımı yapılmış binalarda betonarme elemanları korozyona maruz kalmaz, yapının taşıyıcı kısımlarındaki demirler paslanmaz, binaların bakım ve onarım maliyetleri azalır, yapı dış etkilerden korunur ve binalar yeni bir görünüm kazanır. Ayrıca uygulaması hızlıdır ve uygulama esnasında çevreye zarar gelmez.

Dış cephe yalıtımı yapılmış binalarda yakıt tüketimi azalır. Yakıt tüketiminin azalması, havaya salınan CO2 miktarının azalışını da beraberinde getirir. Böylelikle binanıza yalıtım yaptırdığınızda, çevrenin korunmasına da katkıda bulunmuş olursunuz.

İÇ CEPHE MANTOLAMA
Binaların yalıtımında tercih edilen yöntemlerden biri de dış cephe mantolama uygulamasının yapılamadığı durumlarda tercih edilen iç cephe mantolama uygulamasıdır. Konut yönetimleri ortak ısı yalıtımı kararı alamamışsa daire sakinleri iç cephe mantolama uygulaması yaptırarak çok az da olsa ısı tasarrufu yapmış olur.

İç cephe mantolamanın uygulama şekli dış cephe mantolama uygulaması gibidir. Duvarlar ısı yalıtım levhaları ile kaplanır ve boyanır, isteğe bağlı olarak alçıpan uygulamaları ile estetik bir görünüm elde edilebilmektedir.

İÇ CEPHE MANTOLAMANIN SAKINCALARI

Duvarlarda ısı köprüleri oluşturur ve tam ısı yalıtımı sağlayamaz.

Binanın dış duvarlar korunmadığı için, dış cephede oluşabilecek çatlaklar yapı elemanlarının ıslanmasına sebep olur. Su sızıntısının zamanla iç yüzeye kadar ulaşması durumunda küf, mantar, boya dökülmesi ve benzeri hasarlara neden olur.

Oluşan rutubet,küf,mantar vb. olumsuzluklar sebebi ile insan sağlığı açısından tehlike oluşturmaktadır.

Isıtma sistemi (kombi,klima vb.) kapatıldığında oda sıcaklığı hızla düşmeye başlar.

İç duvarlara uygulandığı için bina dış yüzeyinin ısınmasına engel olamaz ve yaz aylarında enerji tasarrufu sağlayamaz.

Yapı malzemelerinin ısı depolama kabiliyetinden faydalanılamaz.

İÇ CEPHE İLE DIŞ CEPHE ARASINDAKİ FARK NEDİR?
Dış cephe mantolama sistemi binayı dışarıdan bir kabuk gibi sararak tam ve etkin bir ısı yalıtımı sağlar.

İçten Mantolama, sadece iç duvarlara uygulanabildiği için döşeme kasetlerinde ısı köprüleri oluşturur ve etkin ısı yatlımı sağlamaz.

Dış cephe mantolama binadaki tüm rutubeti engeller.
İç cephe mantolama dış yüzeyde su sızıntısı yoksa sadece duvarlardaki rutubeti engelleyebilir, fakat tavan ve döşemelerde rutubeti artırmış olur.

Dış cephe mantolama binayı tüm dış etkilerden korur.
 İç cephe mantolama, rutubet ve nem hala içeri girdiği için, içten yapılan kaplama malzemelerinin ve iç cephe boyasının zarar görerek dökülmesine sebep olur.

Dış cephe mantolamada, ısı iletim katsayısı düşük daha kalın ısı yalıtım levhaları kullanılabilir, bu da ısı yalıtımından tam performans alınmasını sağlar.
İç mantolamada 2 ya da 3 cm lik ısı yalıtım levhası kullanılabilir, bu da etkin bir ısı yalıtımı sağlayamaz.

İçten yalıtım uygulaması sonucu ortaya çıkan ısı köprüleri; küf, mantar, terleme, yoğuşma ve bunlara bağlı olarak boya ve sıva dökülmelerine, beton ve donatıda korozyona sebep olacaktır. Tüm bunlar ise; insan ve yapı sağlığını etkileyecek çok önemli sorunlara yol açacaktır.

Yukarıda yazdığımız sebepler göz önüne alınırsa, iç cephe mantolama uygulamasının zamanla yaradan çok zarar getireceği açıktır.

Binayı bir bütün olarak ele alan, hem ısı hem de su yalıtımı sağlayan dış cephe mantolama uygulamasını önemle tavsiye etmekteyiz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlarınıza boya ve malzemeler dâhil mi?

Temiz Dekorasyon olarak, Malzeme dahil fiyat talebinde bulunursanız Evet sitemizde gördüğünüz ya da evinizi incelerken verdiğimiz fiyatlarımıza boya, malzeme ve işçilik hizmeti bedeli dahildir.

Temiz Dekorasyon olarak, 1+0 – 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 gibi daire tipi boya ve badana çalışmalarımız tek bir günde profesyonel ekibimizce tamamlanmaktadır. Çok odalı, çok katlı çalışmalarımızda yine kalabalık ekip çalışması ile tek günde çalışmayı tamamlayabilir ya da 2 güne çalışmayı bölebiliriz.

Temiz Dekorasyon olarak, Firmamız Türkiye ve dünyanın en çok tercih edilen, ev şekli ve duvarların durumuna göre sizlere en uygun boya markasını sunacaktır.

Temiz Dekorasyon olarak, Bizler boya ve badana hizmetini meslek edinmiş, bu alanda profesyonel ekip kurmuş, bu alanda şirketleşmiş ve yatırımlar gerçekleştirmiş bir firmayız. Her biri alanında uzman ve profesyonel personelimiz ile her gün birden fazla projeyi tamamlıyoruz. Bu anlamda maliyetlerimizi minimize etme şansımız oluyor. Bu da sizlere indirimli fiyat olarak dönüyor.

Temiz Deekorasyon olarak, evet İstanbul içinde tüm ilçelere hizmet veriyoruz.