Tüm Hizmetlerimiz

WhatsApp
Telefon
  • Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Tüm Hizmetlerimiz

Tüm Hizmetlerimiz

Temiz Dekorasyon;

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma anlayışla çalışıyoruz.

Deneyimli ve kaliteli elemanlarımızla ince işçilik ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle tüm boya ve badana işlerini itinayla yapıyoruz.

Kaliteyi ince işçilikle birleştiren deneyimli ekipmanlarımızla iç ve dış mekanların dekorasyonuna ait her türlü hizmeti yapar.

İster ev, ister ofis, ister diğer tüm mekanlarınız için, yılların vermiş olduğu tecrübe, deneyim ve kalifiyeli elemanlarımızla tüm alçı & alçıpan işlerinizde her türlü hizmeti veriyoruz.

Ayrıca yaşam ve iş alanlarına yönelik tüm iç ve dış mekanlarda boya badana, alçı  alçıpan, iç  dış dekorasyon, asma tavan, alçı sıva, duvar kağıdı uygulamaları, kartonpiyer, seramik, fayans ve diğer tamamlayıcı her türlü plan projeleri en ince detayına kadar yapıyoruz...

Temiz Dekorasyon, işinde hizmet kalitesi ve zengin dekorasyon kombinasyonuyla yapmış olduğu proje ve hizmetlerde alanında her zaman kendini üst sıralarda konumlandırmış ve bunu ortaya koyduğu işin kalitesiyle ve müşteri memnuniyetiyle katınlamıştır. 

Temiz Dekorasyon, işlerinde üstün hizmet anlayışıyla heraket eder, maksimum performans ve iş kalitesini ortaya koyarak yaptığı projelerde müşteri memnuniyetine dayalı kendini kanıtlamıştır...

Evet, doğru yerdesiniz, Temiz Dekorasyon ekonomik bir fiyat ile eksiksiz bir asma tavan hizmeti sunar.

Evinizin / ofisinizin yeni görünmesini sağlayın. Hoş göz zevkine ve estetiğe önem veren bir anlayışa sahipseniz oturduğunuz yeri sevdiğiniz bir mekana dönüştürün. Hizmetlerinde  uzman ekibimiz size uygun malzeme  seçiminde rehberlik edecek ve bunu sizin için en ekonomik fiyatla yapacaktır. 

Uzman ekipmanlarımız kalite ve çeşit kombinasyonları hakkında derin bir bilgi birikimi taşır ve hatta kişisel tercihlerinize göre güzel fikirler üretirler ve size en iyi sonucu önerir. Evinizin donukluğunu ve mekanınızın daha önce hiç olmadığı kadar canlandırmanıza yardımcı olurlar. Garantili standart fiyatlar ve güvenilir ustalarla size uygun zamanda ve yerde birinci sınıf asma tavan ve diğer her türlü hizmeti sunar.

Temiz Dekorasyon, bölgesinde en iyi hizmet çalışmasını sağlar. Temiz Dekorasyon'un ana amacı, müşterilere mümkün olan en kısa sürede ulaşmak ve işlerini görmektir. Müşterilerimize en güvenilir fiyatlarla % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

TEMİZ DEKORASYON:

Konut ve ticari projelerin iç, dış ve diğer her türlü hizmette işinde tecrübeli ve kalifiye eleman ve kullandığı kaliteli malzemelerle en üst seviyede iş yapar.  Temiz Dekorasyon kendi sektöründe yılların vermiş olduğu iş tecrübesiyle iyi bir konuma sahiptir. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar büyük ve gelişmiş bir alt yapıya sahiptir. 

2010  yılından beri iş alanında rekabetçi bir bir anlayış yaptığı hizmet karşılığında fiyat garantesi vermektedir.  Çalışmalarında en üst kaliteli ürünleri kullanmaktadır. 

Temiz Dekorasyon, işini yapmakla yükümlü olduğu müşterileri için bünyesinde çalışan en iyi profesyonel kadroları sunmaktan mutluluk duymaktadır. Temiz Dekorasyon ailesindeki herkes, kendi disiplinlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip eğitimli birer profesyoneldir. Müşteri hizmetlerinden üretime, eğitimden garantilere, anlayıştan tamamlamaya kadar hepimiz bu hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. 

İŞ YAPMA ANLAYIŞIMIZ:

Piyasada bulunan en kaliteli ürünleri kullanırız. 
Kullandığımız ürünler bölgede ve alanlarında en üst seviyede kalite standardına sahiptir. 
Firma olarak bünyemizde dürüstlük, doğruluk ve kaliteye önem vermek birinci önceliğimizdir. 
Çalışanlarımızı, eğitim, öğretim ve elde ettiğimiz bilgi tecrübeyi müşterilerimizin iş alanına yansıtarak hem yaptığımız işin kalitesini artırır, hem de elemanların kariyerleri ve kişisel yaşamları için mümkün olan en yüksek standartları belirlemeye teşvik için tecrübe olur. Tüm ekip arkadaşlarımız kendileri geliştirmek ve müşterelere daha kaliteli bir hizmet sunmak için her türlü destek ve gelişim imkanlarını kullanmaktadırlar. 

Aldığımız tüm kararlarda işin önemi ve müşterinin memnuniyetini ön planda tutarız. 

TEMİZ DEKORASYAN:

Kendi iş alanında bağımsız ekipmanlarıyla iş yapar. 2000  yılına dayanan geçmişiyle yaptığı işlerde takdir toplayan bir firmadır. Bugüne kadar, konuttan ticari alanlara, yeni inşaattan sonradan güçlendirmeye, sanayi ve daha birçok alanda büyük bir iş hacmi gerçkeleşmiştir. 

2010 Yılından Günümüze Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel Hizmetler Sunmaktayız.

İstanbul'un tüm ilçelerinde başta konut, ofisler ve yaşanılabilen hastahane, fabrika, okul, plaza, iş yeri gibi tüm alanlarda hizmet vermekteyiz.

Dilediğiniz renkte ve stilde çalışmalar yürütmekte, dilerseniz bizim rehberliğimizde yılların vermiş olduğu tecrübemizle fikirlerimizi sizlerle paylaşarak hizmette yardımcı olabiliriz. 

Yerine ve iş hacmine göre hizmet süresi artmakta ve azalmakla birlikte verdiğimiz ölçüm ve hacme göre en kısa sürede işi tamamlamaya çalışmaktayız. 

Ekibimize bağlı kendi alanlarında uzman ustalarımız ile işinizi en kısa sürede ve titiz işçilik ile tamamlıyoruz. Kırmadan, dökmeden, akıtmadan tüm işlemimizi büyük bir titizlik, ince bir işçilik ve profesyonellikle tamamlıyor ve en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. 1+0 daireden, dublex ve triplex dairelere, tek oda ofisten komple plazaya kadar tüm alanlarda hizmet sunmaktayız.

Özellikle müşterilerimiz arasında fazlaca bulunan hastane, okul, dershane, kurs, hastahane, cami mağaza, cafe restoran gibi kurumlara da özel çözümler ve mimari projelere birlikte her türlü asma tavan hizmeti vermekteyiz. 

⇒ 1 GÜNDE TESLİM ⇒ MİNİMUM FİYAT POLİTİKASI ⇒ ÜCRETSİZ PROJELENDİRME

Tüm çalışmalarınızı 1 günde teslim etme gayretiyle çalışıyoruz. Büyük metrekareli işlerinizi ise en uygun sürede tamamlamaya çalışıyoruz. Minimum fiyat politikamız ile işlerinizi düşük maliyetler ile tamamlıyoruz. Ayrıca iş sözleşmesi öncesi ücretsiz keşif ve projelendirme hazırlıyoruz.

NE ZAMAN GELEBİLİRİZ?
Bizi aradığınız andan itibaren en kısa sürede aciliyet durumunuza göre tam olması gereken zamanda orada olur.

Mail: info@temizdekorasyon.com

Tel: 0 537 234 11 68

Zeytinburnu badana boya hizmeti
En iyi ustalarımızla Zeytinburnu'nda en ekonomik fiyatlar bizde Zeytinburnu bölgesinde ve yakınlarında bulunan usta ekibimiz istediğiniz her çeşit asma tavan uygulama hizmeti sunmaktadır. İster klasik ister dekoratif asma tavan alanında yılların verdiği deneyim, bilgi birikim ile hizmet veriyoruz.

İşinde uzman ve işin ehli bir ekipman arıyorsanız tam adrese gelmişsiniz demek. Evinizi, ofisinizi ve daha bir çok yaşam alanınızın hizmetini yaparken işe başlamadan önce eşyalarınızı izole ederek uygulama esasında toz, kir ve her türlü oluşabilecek zararlardan koruyoruz. 0 537 234 11 68 telefonu arayın bizi yapılacak iş ile ilgili bilgi verin ananın da zaman kaybetmeden fiyat bilgisi edinin..

Zeytinburnu ev ve iş yerlerinizin acil çözümünde ne ihtiyacınız varsa hemen arayın aynı gün içinde hizmet sunma imkanına sahibiz. İstalarımızın her biri en az 15 yıllık iş deneyimi vardır. Lütfen bizi aracı taşeron veya teklif sistemleri ile karşılaştırmayın biz bu işi meslek edinmiş yıllardır binlerce ev iş yerinin asma tavan işlerini yaparak deneyim kazanmış bir ekibe sahibiz.

Nasıl çalışırız

( 1) Çalışma yapılmadan önce hassas bir biçimde hazırlık çalışması yapılır.

(2) Mekanın zarar görmemesi ve iyi bir kombinasyon için en ince detayına kadar çalışma sağlanır.
(3) Her türlü ince detay düşünülerek mekanın bir bütünlük içinde görünmesini sağlar.

(4 ) Tavan ve mekanın uyumuna bakılır.

(5 ) Yapılacak yerler yerine göre en iyi şekilde hazır hale getirildikten sonra asma tavan uygulaması yapılır.

(6) İş bitiminde müşteri memnuniyeti esas alınır.

(7) Eviniz tertemiz profesyonelce hizmeti yapılmış bir şekilde size teslim edilir

 

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlarınıza boya ve malzemeler dâhil mi?

Temiz Dekorasyon olarak, Malzeme dahil fiyat talebinde bulunursanız Evet sitemizde gördüğünüz ya da evinizi incelerken verdiğimiz fiyatlarımıza boya, malzeme ve işçilik hizmeti bedeli dahildir.

Temiz Dekorasyon olarak, 1+0 – 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 gibi daire tipi boya ve badana çalışmalarımız tek bir günde profesyonel ekibimizce tamamlanmaktadır. Çok odalı, çok katlı çalışmalarımızda yine kalabalık ekip çalışması ile tek günde çalışmayı tamamlayabilir ya da 2 güne çalışmayı bölebiliriz.

Temiz Dekorasyon olarak, Firmamız Türkiye ve dünyanın en çok tercih edilen, ev şekli ve duvarların durumuna göre sizlere en uygun boya markasını sunacaktır.

Temiz Dekorasyon olarak, Bizler boya ve badana hizmetini meslek edinmiş, bu alanda profesyonel ekip kurmuş, bu alanda şirketleşmiş ve yatırımlar gerçekleştirmiş bir firmayız. Her biri alanında uzman ve profesyonel personelimiz ile her gün birden fazla projeyi tamamlıyoruz. Bu anlamda maliyetlerimizi minimize etme şansımız oluyor. Bu da sizlere indirimli fiyat olarak dönüyor.

Temiz Deekorasyon olarak, evet İstanbul içinde tüm ilçelere hizmet veriyoruz.