Misafir Odası Dekorasyonu Fikirleri

Abone Ol 
tarafından
36
Misafir Odası Dekorasyonu Fikirleri

Konuk odasını yeniden dekore ederek veya süsleyerek misafirlerinize mükemmel bir konaklama imkanı sunmak, sizin için eğlenceli bir yaz tasarım projesi olarak hizmet edebilir ve ayrıca seyahate çıkan sevdiklerinizi şaşırtabilir. Evin bir bölümünü tasarlarken nereye odaklanmanız gerektiğine karar vermek zor olabilir, bu nedenle ortalama bir misafir odasını görkemli bir odaya dönüştürebilecek iki alana odaklanın:

Mükemmel Bir Çift Çarşaf
Güzel çarşaf yastık ile beyaz iç tasarım fikirleri harika yatak odası

Çarşaflar, misafirleriniz için yeniden tasarlarken ödün verebileceğiniz bir yer değildir. Odayı yüksek kaliteli nevresimlerle, özellikle çarşaflarla donattığınızdan emin olun. Misafirleriniz misafir odasında fazla zaman geçirmeyebilir, ancak geçirdiklerinde büyük olasılıkla çarşaflar arasında geçireceklerdir. Bulabileceğiniz en kaliteli çarşaflara yatırım yaparak onlara tatile değer bir gece uykusu verin.

Harika çarşaflar ararken birkaç şeyi düşünün. Hafif ama lüks malzemeler sunan bir şeye yatırım yapın. Konfor ve dayanıklılık konusunda tutkulu ve kararlı bir şirket arayın. Misafirlerinizin dokunuşa yumuşak, sağlam ve% 100 birinci sınıf mikrofiberden yapılmış lüks çarşafları deneyimlemelerini istiyorsunuz. Düşünceli tasarım ve tekstiller, herhangi bir misafir yatak odasına mükemmel bir dokunuş katacaktır.

Nasıl seçileceğinden emin değil misin? Favorilerimizden bazılarına bakın: Isselle, Frette ve Libeco ilk üç yarışmacımız.

Modern, Yumuşak Bir Renk Şeması
Turkuaz Çarşaf

Gül ve altın. Leylak ve gri. Biraz açık turkuaz ile inci beyazı. Seçtiğiniz renk şeması odanın havasını belirleyecektir. Ruh halinin rahatlatıcı olmasını ve dekorasyon zevklerinizi sergilemek istiyorsunuz. Modern ama klasik bir renk şeması her zaman her ikisini de yapmanın bir yoludur.

Nasıl seçileceğinden emin değil misin? Önce yatak takımına karar verin. Mükemmel çarşafları ve yorganı seçtikten sonra, odadaki vurguları bu renklerle eşleştirin. Gerçek bir tatil için sade ve zarif tutun, ziyaret eden her konuk için hissedin.

Mükemmel bir misafir odasının anahtarı mı? Fazla karmaşıklaştırma. Misafiriniz yatağa girdiğinde, yüksek kaliteli çarşaflara yatırım yaparak ve onları yumuşak ama modern bir renk şemasıyla çevreleyerek kendilerini şımartılmış ve bakılmış hissetmelerine izin verin.