Yurt Odası Dekorasyonu

Abone Ol 
tarafından
38
Yurt Odası Dekorasyonu

Önemli değişiklikler yapmadan önce yurt odası mobilyalarınızı hareket ettirin. Pencerenin önüne veya yanına yerleştirilen kitaplıklar veya gardıroplar, istenen güneş ışığını ve doğal ışığı engelleyebilir. Mükemmel konfigürasyonu elde etmek ve bir odanın daha büyük görünmesini sağlamak için şifoniyerlerinizi ve dolabınızı yeniden düzenlemeye çalışın. Buradaki yararlı tavsiye, pencerelerin yanına bir ayna koymak olacaktır – aynalar ışığı yansıtmada harikadır. Ek olarak, aynanın yerleştirilmesi alanı görsel olarak genişletecektir.

Zemini Bir Halıyla Örtün

Halılar pahalı olsa da, aralarında hala süper pahalı bulabilirsiniz. Halılar yurt odanızı daha rahat göstermeyecek, sizi soğuk ve çıplak zeminlerden koruyacaktır. Ikea’da ucuz halıyı bulamıyorsanız, tasarruf mağazalarını ziyaret etmeyi deneyin: orada nelere rastlayabileceğinize şaşıracaksınız!

Kumaş Parçasından Perdeler Yapın

Pencere giydirme ararken, sadece bir tekstil parçasından daha iyi bir malzeme yoktur. Bu yüzden istediğiniz rengi ve deseni seçin ve perdeleri kendi başınıza dikin! Ve kendinizi kumaşla sınırlamayın: pencerelerinizde basit bir eşarp da süslü görünecektir.

Biraz Çiçek Al.

Her üniversite yurt fikirleri listesi çiçeklerle ilgili bir ipucu içerir ve biz özel olmayacağız. Çiçekler mekanı tazeleyecek ve daha doğal görünmesini sağlayacaktır. Yeşilliklerin insanları sakinleştirdiği ve odaya daha fazla temiz hava getirdiği düşünülmektedir.

Mobilyaları Güzelleştirmek için Çıkarılabilir Kağıt Kullanın

Her yurt odasında bazen donuk görünen kel ve beyaz mobilyalar vardır. Çıkarılabilir duvar kağıtları uygulamaya çalışın ve masanızın, raflarınızın ve dolaplarınızın daha parlak görünmesini sağlayın. Bu duvar kağıtları ucuzdur ve hızlı bir şekilde çıkarılabilir. Bir kağıt sizin için bir varyant değilse, internette gezinin ve yurt mobilyalarınızı dekore etmek için başka fikirler bulun.

Öğrenciler eğitim sürecinin ne kadar zor olabileceğini anlarlar. Birçoğu kullanıyor https://edubirdie.com tüm ödev ödevlerine başarılı bir şekilde ayak uydurmak. Ancak bazen yurt odasında gerekli belgeleri saklayacak yer yoktur. Bu durumda, depo kurmak en büyük yurt dekorasyon fikirlerinden biri olacaktır. Bu kızların çeşitli kendin yap çalışma alanları, masaları ve rafları vardır, bu da tüm ödevleriniz için yalnızca ellerinizin yardımıyla çok uygun bir saklama alanı olabilir!

Boş Duvarları Süsleyin

Yurt odasının boş duvarları her zaman sönük görünür. Öyleyse neden onları arkadaşlarınızın veya ailenizin fotoğrafları, ilham verici alıntılar içeren posterler veya en sevdiğiniz sanatçının resimleriyle aydınlatmıyorsunuz? Bu süslemeler size evinizi, ailenizi, hayatınızın mutlu anlarını hatırlatacak ve yerinize rahatlık getirecektir.

Yatağınızı Çatı Katına Çıkarın

Yeterli boş alan olmaması, yurt odası fikirlerinin uygulanmasını engelleyebilecek bir sorundur. Örneğin, bir kediyi sallayacak yer olmadığında bir bitki için yer bulmak zordur. Ama çözüm bulundu ve bu bir çatı katı yatağı. Kulağa çok fazla alana ihtiyacınız varmış gibi geliyor ama aslında üst ranzası olan ranza, üst ranzası olan ranzadır. Altında bir masa, çekmeceli dolap veya yumuşak koltuk kurmak için kullanılabilecek boş bir alan yaratmaya yardımcı olur. Bu yüzden arkadaşlarınızdan yardım isteyin ve yurt odanız için bir çatı katı yatağı yapın!

Decluttering önlemek

Tüm kıyafetlerinizi ve ayakkabılarınızı saklamak için gardırobunuzu ve raf alanınızı akıllıca kullanın. Lütfen onları sandalyenin arkasında veya yerde bırakmayın. Yerinizi daha düzenli ve ferah hale getirmek için temizleyin ve her öğe için belirli bir yer bulun. Ayrıca, yerden tasarruf etmek için artık kullanmadığınız şeyleri atın.

Yatak Örtülerini Yeniden Tasarlayın

Şık ve parlak bir yastık kılıfı tonu ayarlayabilir ve en iyi yurt dekor fikirlerinden biri olabilir. İkinci el bir mağazadan tek renkli sade yatak örtüleri satın alabilir ve istediğiniz gibi süsleyerek süslü ve pahalı görünümlü çarşaflara ve örtülere dönüştürebilirsiniz!

İnstagram fotoğrafları baskılı yastık kılıfları artık popüler olduğundan, bu fikri kullanmayı deneyin.